fbpx

Tri kroky k vašej budúcnosti, ktoré už pomáhajú

V stredu, 28.2.2018 sa uskutočnil náš prvý verejný workshop na tému 3 kroky k novej kariére pre 40+. Workshop bol plne obsadený a bolo pre nás milým prekvapením, že naše pozvanie prijali tentoraz výhradne dámy. To nám umožnilo diskutovať v otvorenom duchu aj o citlivejších otázkach zamestnávania žien po štyridsiatke. Podľa spätných väzieb, ktoré sme získali, bol workshop pre všetky prínosom, pretože sme sa zamerali na praktickosť a využiteľnosť navrhovaných riešení tak, že výsledkom sú 3 kroky k vašej budúcnosti, ktoré už pomáhajú. Vďaka navodenej atmosfére dôvery a skvelému prístupu účastníčok, si mohla každá z nich zmapovať vlastnú situáciu, v ktorej sa aktuálne nachádza. Pod vedením lektoriek mohli potom  následne diskutovať ponúkané možnosti a v závere identifikovať také tri vlastné kroky, ktorými sa priblížia k svojim cieľom v horizonte krátkeho obdobia. Nejednalo sa teda o všeobecné rady. Zmysel odporúčania workshopu bol v konkrétnostiach, ktoré môžu byť pre každého z nás iné.

3 kroky k vašej budúcnosti, ktoré už pomáhajúWorkshop viedli skúsené lektorky, Andrea Trávničková a Dagmar Polievková. Andrea vedie školenia a workshopy v oblasti komunikácie, soft skills a public relations. Svoje workshopy vedie zážitkovou formou, ktorá dáva každému priestor pre vlastné prežitie potrebných zručností v praxi. Dagmar Polievková pracuje vo svete biznisu aj vo svete ľudských emócií. Venuje sa koučingu, HR poradenstvu a psychológii v manažmente. Obe vedú samostatné projekty venované osobnému rozvoju.

Pre nás ako autorský tím, bolo prínosné ponúknuť témy, ktoré rezonovali s reálnymi príbehmi účastníkov wokrshopu. Na oplátku sme získali vzácnu spätnú väzbu, ktorá našu prácu určite posunie správnym smerom. Najväčším obohatením pre nás bolo plné nasadenie, skúsenosť a spokojnosť všetkých účastníkov.

Tak isto veríme, že o mnohých účastníkoch ešte budeme počuť cez ich nové príbehy a projekty, ktoré sa stanú súčasťou inšpirácie pre ďalších ľudí po štyridsiatke. Ďakujeme!

Mohlo by vás zaujímať