Ste žena a už nechcete zostávať v pocitoch viny, odsúdenia, vlastnej nedostatočnosti?

Ste žena a už nechcete zostávať v pocitoch viny, odsúdenia, vlastnej nedostatočnosti?

Transformačná cesta do hlbín seba samej, k objaveniu  ženského potenciálu a  jedinečných darov, vnútornej sily, sebaLásky,  zMierenia a svojej divokej esencie prostredníctvom liečivého zážitku so sebou, so svojím telom, cez svoje emócie, rituály, meditácie, imaginácie, relaxácie, zvuky, hry, vône a múdrosti zeme.

Takto popisuje transformačný kurz Slávka Halčáková na svojej stránke.

Slávka mi poslala správu a spýtala sa ma, či neviem, komu by takýto kurz mohol prospieť. Neviem, znela moja odpoveď. Ale môžem sa spýtať našich čitateliek. Urobím k tomu článok. A tak vám teda predostieram kurz, ktorý Slávka pripravila možno aj pre vás. Slávka cíti takéto sprevádzanie ako svoje poslanie.

Transformačný kurz divokej ženy – Slávka Halčáková / Jedinečnosť v paradoxoch? 

Tento kurz je o tom, ako sa zmieriť sama so sebou, ako nájsť svoju jedinečnosť vo svojich paradoxoch. Ako vstúpiť do svojej sily a expandovať do toho prečo si sa narodila, prečo si tu a ako milovať samú seba.

Emancipácia? 

Tento kurz nie je o ženskej emancipácii, ale je o našej sile, ktorá sa aktivuje, keď si pripustíme svoju zraniteľnosť. Je o súcite so sebou, o znovuzrodení tých častí seba, ktoré sme stratili, keď sme boli odmietnuté, zahanbené, zmätené, preľaknuté, zranené, nemilované, súdené a upaľované. Tento kurz je o návrate stratených fragmentov duše z príbehov a tráum našich predkov, z detstva, z  kolektívneho vedomia a z hĺbok našej duše.

Je čas uvoľniť staré, čo ťa už nepodporuje a čo ti už neslúži, aby si sa cítila vo svojom živote šťastná, vyživovaná, naplnená. Poď urobiť kvantový skok k najlepšej verzii seba.
Poď objaviť spojenie s tým, čo ťa zahrňuje, ale aj s tým, čo ťa presahuje.

Slávka vás v kurze bude sprevádzať…

Kurz je pre ženy, ktoré: 

Tento kurz je pre ženy, ktoré

  • si túžia zobrať naspäť svoju silu uviaznutú v spoločenských kritériách, v migrénach, potlačenú v zmätku dobrovoľného otroctva a v roli slúžky.
  • už nechcú zostávať v pocitoch viny, odsúdenia, hanby, zatrpknutosti, v hneve a vlastnej nedostatočnosti a nekompetentnosti žiť svoj život.

Transformačný kurz divokej ženy - Slávka Halčáková

ESENCIA DIVOKEJ ŽENY

Všetky informácie sa dozviete na stránke Slávky. Ak sa vám zapáči, zapojte sa. Alebo pošlite ďalej zdieľaním…

Pripravila: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať