fbpx

Súťaž o 5 x DUO anti-age od Noili. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte kvalitné olejové séra!

Súťaž o 5 x DUO anti-age od Noili. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte kvalitné olejové séra!

NOILI – Komplexná anti-aging starostlivosť pre všetky typy pleti

Pripravili sme pre vás súťaž o 5 balíkov unikátnej kozmetiky Noili. Vyplňte formulár na konci tohto článku. Na piatich z vás čaká sada kozmetiky Noili.

Čo bude balíček obsahovať?

V balíčku nájdete Bakuchiol & Squalane Oil Serum (15 ml) + Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum (15 ml)

Ide o praktické dvojbalenie olejových sér s aktívnymi látkami, ktoré sú určené na celodennú starostlivosť a intenzívnu výživu pre všetky typy pleti. V balení je sérum s bakuchiolom a skvalánom, účinkami najintenzívneší z našich olejov, a sérum s vysoko stabilným vitamínom C, odporúčané predovšetkým na noc.

Aktívne látky

Bakuchiol svojimi účinkami pripomína retinol – pri pravidelnom používaní zjemňuje vrásky, spevňuje kontúry tváre a poradí si aj s hyperpigmentáciou. Veľkou výhodou oproti retinolu je jeho jemnosť. Pleť nedráždi, nespôsobuje žiadne pálenie, ani olupovanie kože. Preto je ideálny aj na veľmi citlivú pleť, ktorá aktívne látky nedokáže tolerovať.

Skvalán získaný z olív je natoľko zvláčňujúci, že jeho efekt pocítite hneď pri prvom použití. Jemný a nemastný olej sa rýchlo vpíja do pokožky, vypína vrásky a obohacuje prirodzené sébum o pleti vlastné lipidy.

Vitamín C je antioxidant, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní mladistvého vzhľadu pokožky. Stimuluje tvorbu kolagénu, znižuje tvorbu melanínu a regeneruje kožné bunky poškodené UV žiarením.

Okrem aktívnych látok sú séra plné vzácnych olejov bohatých na antioxidanty a vitamíny, ktoré udržujú pleť hydratovanú, rozžiarenú a vláčnu. Bez škodlivých kozmetických surovín, alergénov, dráždivých látok, syntetických konzervantov, syntetických farbív, nestabilných vitamínov, minerálnych olejov. Bez syntetických parfumov a esenciálnych olejov.

Zapojte sa do súťaže, ktorá potrvá do 30.11.2021. Žrebovanie prebehne 1.12.2021.

Vyplňte formulár a ste v hre o 5 balíčkov.

Súhlasím so spracovaním údajov pre účely súťaže.

Mohlo by vás zaujímať