Sú vaše vlasy suché a bez života? Navráťte im krásu s pomocou masiek na vlasy

Sú vaše vlasy suché a bez života Navráťte im krásu s pomocou masiek na vlasySú vaše vlasy suché a bez života? Navráťte im krásu s pomocou masiek na vlasy

Len málokto sa môže pochváliť vlasmi, ktoré sú po celý rok v ideálnej kondícii. Väčšina z nás má raz dobré a inokedy horšie vlasové životné fázy. Niektoré ženy prežívajú dokonca len horšie fázy. Nezúfajte a bojujte o svoju korunu krásy s pomocou masiek na vlasy. Masky na vlasy dokážu prinavrátiť život aj tým najviac suchým a poškodeným vlasom.

Prečo sa vlasy nadmerne vysušujú a strácajú lesk?

Vlasy môžu byť suché a poškodené z rôznych dôvodov. Niekedy zohráva rolu genetika a inokedy ste na vine vy sami. Nesprávna starostlivosť o vlasy alebo naopak absencia ošetrujúcich prípravkov ako sú masky na vlasy vedú k poškodeniam vlasu i korienkov. Medzi najčastejšie príčiny suchých a poškodených vlasov patria tieto faktory:

  • Fénovanie a žehlenie – veľmi časté vystavovanie vlasov vysokým teplotám z fénov a žehličiek poškodzuje štruktúru vlasov.
  • Agresívne farby na vlasy – farbenie vlasov inými ako prírodnými farbami ničí vonkajšiu vrstvu vlasu, ktorý sa začne lámať.
  • Nesprávna výživa a nedostatok hydratácie – nedostatok dôležitých živín a tekutín sa prejaví na zdraví a tiež na vzhľade vlasov.
  • Vystavovanie vlasov slnku a chladu – vystavenie slnku, vetru alebo mrazu vedie k lámavosti vlasov.

Preč so suchými a zničenými vlasmi!

Aby sa minimalizovali poškodenia vlasov a zachovala sa ich zdravá a lesklá štruktúra, je dôležité dodržiavať zopár pravidiel – vyhnite sa zaťažovaniu vlasov vysokými teplotami, zdravo sa stravujte a využívajte hydratačné vlasové produkty v podobe masiek a balzamov na vlasy. Pravidelná výživa a hydratácia vlasov prostredníctvom vhodných vlasových produktov výrazne pomôže uchovať vlasy zdravé i lesklé.

Aké prípravky v podobe masiek sú najviac vhodné na suché vlasy?

Vyskúšajte masku na vlasy Kallos Keratin. Keratín vlasy zregeneruje a prinavráti im zdravý lesk. Vlasy sa po aplikácii masky dobre rozčesávajú, sú na dotyk jemné a lepšie sa formujú do účesov. Podobný účinok majú masky na vlasy, ktoré obsahujú kyselinu hylaurónovú. Táto kyselina je známa svojimi vysoko hydratačnými účinkami. Vlasy budú po použití masky s kyselinou hylaurónovou vyživené až do hĺbky vlasového vlákna. Na veľmi poškodené vlasy odporúčame masku Kallos z výťažkov čerešňového oleja v kombinácii s vitamínmi. Po pravidelnom používaní tejto masky sa zacelia rozštiepené končeky a vlasy budú žiariť zdravím.

Pripravené v spolupráci – partnerský článok

Mohlo by vás zaujímať