fbpx

Stihnite vianočné nákupy a starostlivosť o seba ako Michaela Kocianová, Simona Krainová či Zdena Studenková

Nemožné sa stalo možným.

Stihnite vianočné nákupy a aj starostlivosť o seba ako Michaela Kocianová, Simona Krainová či Zdena Studenková

Slávne ženy predvianočný zhon netrápi a už ani vás nemusí. Na jedinom mieste zaobstaráte darčeky a ešte vám zostane čas nechať sa rozmaznávať. Vianoce si užijete krásna a oddýchnutá.

Hoci slovenské ženy patria k najkrajším na svete, prieskumy ukazujú, že im chýba sebavedomie. Iba 16 % je spokojných so svojim poprsím, 11 % s pozadím a 3 % s bruchom a bokmi. Cesta k spokojnejšiemu ja môže začať na klinike estetickej medicíny, a preto nie je žiadnym tajomstvom, že veľa žien si praje nájsť pod stromčekom poukaz na estetický zákrok, ktorý im pomôže k krajšiemu dekoltu alebo pevnejšej postave.

Darčeky ako VIP

Podobné starosti sa nevyhýbajú ani známym tváram, ktoré sa v tomto prípade spoliehajú na profesionálny prístup Kliniky YES VISAGE. Michaela Kocianová nedá dopustiť na plazmalifting a Zdenka Studenková pravidelne podstupuje laserové ošetrenia. Aby to najlepšie dopriali aj svojej rodine, nadelia im vianočné poukazy. Urobte to tento rok aj vy a k zakúpeným poukazom navyše získate veľké bonusy zdarma až za 220 EUR. Bonusovú čiastku môžete niekomu darovať alebo si ju nechať pre seba.

Viac sa dozviete na webe Kliniky www.yesvisage.sk/vianoce

Elixír mladosti objavený

Hitom tohtoročných Vianoc sa stal aj elixír mladosti v podobe 100% čistej kyseliny hyalurónovej. Vďaka pravidelnému používaniu prípravkov HYALURON ELIXIR či HYALURON ELIXIR SERUM sa budete nielen cítiť, ale aj vyzerať viditeľne mladšie, pleť bude hydratovaná, pružná a žiarivá, vrásky zjemnené, vlasy a nechty posilnené. Tento zázrak objavili už aj Lucie Bílá, Simona Krainová, Michaela Kocianová, Zdenka Studenková či Veronika Vágnerová.

Tip pre vás na darček s bonusom

Zvodné krivky, štíhlejšia postava, pleť bez vrások alebo nové prsia? Darujte pod stromček krásu a zdravie vo forme poukazov na Kliniku YES VISAGE. Z viac ako 300 služieb, od tých kozmetických až po výkony vyžadujúce lekára, si vyberie každý. Rozmaznávajte blízkych rovnakými špičkovými službami, ktoré využíva napríklad Zdena Studenková, Michaela Kocianová, Simona Krainová či Lucie Bílá. Ako bonus pri nákupe dostanete ďalší poukaz zdarma až za 220 EUR. Viac informácií nájdete na: www.yesvisage.sk/vianoce

Pozrite sa, prečo najväčšej klinike estetickej medicíny a plastickej chirurgie v Česku a na Slovensku veria aj známe české a slovenské celebrity:

 

Mohlo by vás zaujímať