fbpx
Domov / BLOG / Spoznajte sa v troch rôznych rovinách,  aby ste boli čo najviac sami sebou!

Spoznajte sa v troch rôznych rovinách,  aby ste boli čo najviac sami sebou!

Viete ako sa správate keď ste v pohode, ako v bežnom dennom režime a ako v náročných situáciách? Zrejme áno, veď sa poznáte. Ale viete, ako svoje „tri“ osobnosti využiť vo váš prospech a napojiť sa na to najlepšie, čo vo vás je? A mať k svojim silným stránkam neobmedzený prístup?

V spolupráci so spoločnosťou Lumina Learning sme pre vás pripravili priestor na bezodplatné vypracovanie vášho profilu  Lumina Spark, ktorý vám pomôže lepšie spoznať sa a pochopiť svoje správanie a ukáže vám cestu, ako sa naplno rozvinúť . Profil  môže byť vašim dobrým poradcom aj v procese hľadania si novej práce či rozhodovania sa pre vlastný biznis. Ukáže vám totiž s čím všetkým môžete u seba počítať, potvrdí vaše silné stránky a  identifikuje váš potenciál. Tieto poznatky môžete využiť na to, aby ste vedeli efektívnejšie dosahovať ciele a zlepšili svoju interakciu s ostatnými.  Podkladom na vypracovanie profilu  je dotazník, ktorý meria rôzne aspekty vášho správania. Metodika vypracovávania Lumina Spark portrétu je výsledkom psychologického výskumu, ktorý prebiehal počas troch rokov a viedol ho tím špičkových psychológov v Veľkej Británii.

Lumina nástroje osobného rozvoja sú zvyčajne využívané odborníkmi z oblasti ľudských zdrojov, managerov tímov a siahajú po nich tiež kouči, ktorí so svojimi klientmi pracujú na rôznych systémových zmenách. Niektoré spoločnosti využívajú nástroje Lumina Learning aj vo výberových procesoch nových zamestnancov.

V životopisoch je tiež potrebné uvádzať svoje silné stránky, zručnosti. Profil  Lumina Spark je konkrétny a pracuje s mnohými kvalitami ľudskej osobnosti. Vďaka nemu o sebe aj v životopise môžete uviesť váš presný a konkrétny popis toho, kto vlastne ste.

Ako sa môžete k vášmu osobnému Lumina Spark profilu  dostať bezodplatne? Napíšte nám do mailu:

  1. Aké sú vaše skúsenosti s vekovo zmiešanými tímami. V čom vidíte výhody a nevýhody tímov, zložených z mladších aj skúsenejších kolegov? Ako sa vám v takom tíme pracuje/pracovalo, čím vás tím prekvapil. Do súťaže o profil Lumina Sprak

ALEBO

  1. Napíšte nám svoje skúsenosti s hľadaním si práce po 40tke. Čo ste sa z tohto procesu naučili? Čo by ste odporučili rovesníkom, keď si budú hľadať prácu? Čo vás potešilo? Čo vás motivovalo?

Poznámka: Zaslaním svojej odpovede dávate súhlas s tým, aby vaša odpoveď, alebo jej časť boli použité v textoch, zverejnených na stránke www.40plus.sk a tiež na kontách ITR 40+ na sociálnych sieťach. Mená autorov odpovedí  nebudú zverejnené, pokiaľ  tím ITR 40+ od autora nedostane písomný súhlas so zverejnením jeho mena.

Svoje skúsenosti môžete zasielať  na travnickova@40plus.sk, alebo valachova@40plus.sk Štyroch z vás vyžrebujeme a v spolupráci s Lumina Learning Slovakia vám vypracujeme  váš osobný profil Lumina Spark. Hodnota vypracovania a interpretácie jedného profilu Lumina Spark je 300EUR.

VÍKENDOVÝ REŠTART II.Po 40ke sa menia naše priority, mení sa telo, mení sa aj rozmýšľanie. Ak ste doteraz napríklad necvičili, cítite, že asi by ste mali. Lebo chrbát bolí. A telo sa tiež ťažšie udržiava v kondícii.

Dámy, ktoré zažili náš jarný reštart už vedia, že na našom pobyte sa nudiť nebudú. A máme pre všetkých absolútnu pecku. V sobotu nás na turistike kombinovanej s Nordic Walking bude sprevádzať Róbert Kormaňák. Oravák znalý prostredia Zuberca a Roháčov. Budeme hľadať aj balans v živote. Víkend bude aj o rozhovoroch s odborníkmi na témy ako sa stravovať, či a ako cvičiť - lektorky Nela Sullens a Elena Bernáthová.  Ujsť z reality a naučiť sa vytvoriť si realitu novú, Aj taký bude náš pobyt!

Pridajte sa