fbpx

Spoznajte sa v troch rôznych rovinách,  aby ste boli čo najviac sami sebou!

Viete ako sa správate keď ste v pohode, ako v bežnom dennom režime a ako v náročných situáciách? Zrejme áno, veď sa poznáte. Ale viete, ako svoje „tri“ osobnosti využiť vo váš prospech a napojiť sa na to najlepšie, čo vo vás je? A mať k svojim silným stránkam neobmedzený prístup?

V spolupráci so spoločnosťou Lumina Learning sme pre vás pripravili priestor na bezodplatné vypracovanie vášho profilu  Lumina Spark, ktorý vám pomôže lepšie spoznať sa a pochopiť svoje správanie a ukáže vám cestu, ako sa naplno rozvinúť . Profil  môže byť vašim dobrým poradcom aj v procese hľadania si novej práce či rozhodovania sa pre vlastný biznis. Ukáže vám totiž s čím všetkým môžete u seba počítať, potvrdí vaše silné stránky a  identifikuje váš potenciál. Tieto poznatky môžete využiť na to, aby ste vedeli efektívnejšie dosahovať ciele a zlepšili svoju interakciu s ostatnými.  Podkladom na vypracovanie profilu  je dotazník, ktorý meria rôzne aspekty vášho správania. Metodika vypracovávania Lumina Spark portrétu je výsledkom psychologického výskumu, ktorý prebiehal počas troch rokov a viedol ho tím špičkových psychológov v Veľkej Británii.

Lumina nástroje osobného rozvoja sú zvyčajne využívané odborníkmi z oblasti ľudských zdrojov, managerov tímov a siahajú po nich tiež kouči, ktorí so svojimi klientmi pracujú na rôznych systémových zmenách. Niektoré spoločnosti využívajú nástroje Lumina Learning aj vo výberových procesoch nových zamestnancov.

V životopisoch je tiež potrebné uvádzať svoje silné stránky, zručnosti. Profil  Lumina Spark je konkrétny a pracuje s mnohými kvalitami ľudskej osobnosti. Vďaka nemu o sebe aj v životopise môžete uviesť váš presný a konkrétny popis toho, kto vlastne ste.

Ako sa môžete k vášmu osobnému Lumina Spark profilu  dostať bezodplatne? Napíšte nám do mailu:

  1. Aké sú vaše skúsenosti s vekovo zmiešanými tímami. V čom vidíte výhody a nevýhody tímov, zložených z mladších aj skúsenejších kolegov? Ako sa vám v takom tíme pracuje/pracovalo, čím vás tím prekvapil. Do súťaže o profil Lumina Sprak

ALEBO

  1. Napíšte nám svoje skúsenosti s hľadaním si práce po 40tke. Čo ste sa z tohto procesu naučili? Čo by ste odporučili rovesníkom, keď si budú hľadať prácu? Čo vás potešilo? Čo vás motivovalo?

Poznámka: Zaslaním svojej odpovede dávate súhlas s tým, aby vaša odpoveď, alebo jej časť boli použité v textoch, zverejnených na stránke www.40plus.sk a tiež na kontách ITR 40+ na sociálnych sieťach. Mená autorov odpovedí  nebudú zverejnené, pokiaľ  tím ITR 40+ od autora nedostane písomný súhlas so zverejnením jeho mena.

Svoje skúsenosti môžete zasielať  na  travnickova@40plus.sk, alebo valachova@40plus.sk   Štyroch z vás vyžrebujeme a v spolupráci s Lumina Learning Slovakia vám vypracujeme  váš osobný profil Lumina Spark. Hodnota vypracovania a interpretácie jedného profilu Lumina Spark je 300EUR.

Mohlo by vás zaujímať