fbpx

Speed Networking a 3 efektívne spôsoby, ako sa o vás ľudia dozvedia

Ste v elegantnom veku ( po 40ke) a začali ste podnikať? Alebo už podnikáte a potrebujete sa prepojiť s novými ľuďmi? Spájať sa je dobré. Preto sme si povedali, že pripravíme podujatie, ktoré bude dávať možnosti malým a stredným podnikateľom k vzájomnému prepojeniu biznisov. Spolu s komunitou Akčné ženy sme pripravili nový typ eventu, ktorý si okamžite našiel svoju cieľovú skupinu. A nielen u ľudí po 40ke.

Náš prvý Speed Networking sa niesol v téme: Ako sa ľudia o mne dozvedia?

Existujú tri efektívne spôsoby ako na to. Prvým, často zabudnutým, je dať o sebe vedieť v okruhu svojich blízkych. Možno si poviete, že táto rada je na úrovni informácie, že večer si je treba umyť zuby. Čudovali by ste sa, ale množstvo ľudí na ňu zabúda. Vrhneme sa na online marketing, urobíme web, dáme inzerát do miestnych novín. Najbližší priatelia, bývalí kolegovia, alebo blízka či vzdialená rodina o našom biznise nevedia. My Slováci totiž máme v sebe akosi zakódované, že nezaťažujeme okolie prácou. Akoby to bola téma nehodná spomenutia. Mne osobne sa dokonca stalo, že známa o ktorej som si myslela, že je „iba“ grafička, robila hlavne weby. 12 rokov ich robila. Zistila som to náhodou, keď som hľadala niekoho, kto mi pomôže s eshopom v jednej firme. Dnes s ňou spolupracujem temer denno denne. Pripravujeme spolu webové riešenia najmä pre stredne veľké firmy.

Riadený networking

Okrem praktických informácií sme program Speed Networkingu spestrili aj krátkym workshopom. Viete ako si obyčajným smartphonom vyhotoviť fotky vašich produktov a služieb tak, aby boli neodolateľné? Aby predali? Nie je to jadrová fyzika, ak ovládate niektoré pravidlá a finty. Foteniu sa budeme venovať aj na našich ďalších Speed Networkingoch. Neváhajte sa pridať😊

Prečo Speed Networking?

Na tomto type eventu sa všetci účastníci musia zmieriť s jednou skutočnosťou. Každý sa rozpráva s každým one to one ( po slovensky jeden na jedného). Bez kontaktov neodídete. Ak potrebujete osviežiť vašu databázu, ide o event, ktorý vám môže v budúcnosti rozšíriť vaše podnikanie.

Priestory Hotela Lindner sú dokonalým miestom a čerešničkou na šľahačke

Tešíme sa, že Hotel Lindner vyhodnotil náš event ako zaujímavý a  dohodol sa s nami na spolupráci. Ak ste si ešte neužili výhľad z OutlookBaru, vedzte, že je impozantný. Bratislava ako na dlani. A to všetko v spoločnosti pozitívne a podnikavo naladených ľudí. Ak vás možnosť prepájať sa a získať nové kontakty zaujala, napíšte nám. Ihneď ako bude známy termín ďalšieho Speed Networkingu, dáme vám vedieť.

Martina Valachová

Ďakujeme partnerom: 

Hotel Lindner
Kancelária, s.r.o.
Foto: Lucia Hrapko  – GALERIEMOTION
JUST BE Slovensko

 

Mám záujem sa v budúcnosti zúčastniť: