Radostný život bez úzkosti v škole, práci, súkromí? Nemusíme sa cítiť zle. Nemusíme sa trápiť.

Silvova metóda v praxi: Radostný život bez úzkosti v škole, práci, súkromí. Nemusíme sa cítiť zle. Nemusíme sa trápiť.

Nemusíme sa cítiť zle. Nemusíme sa trápiť. Ako je to možné, že malé deti vedia žiť radostne? A ako pribúdajú roky, tak sa viac a viac trápime? Silvova metóda v praxi – na príkladoch sme v tomto rozhovore ukázali, ako sa dá vrátiť k radostnejšiemu životu. Silvova metóda, Access Bars, intuitívne terapie.

Andrea Molčanová je absolventka intuitívnej pedagogiky pod vedením Pär Ahlbom a Merete Lövlie, vedie intuitívne hry pre deti aj pre dospelých, vedie detské kurzy Silvovej metódy, pôsobila ako učiteľka materskej školy, viedla vzdelávaciu skupinu pre deti 1. – 5. ročníka, je absolventka Etherikos psychológie Dr. Nicholasa Demetryho, a má toho za sebou oveľa viac. Pomáha rodičom a deťom na ceste za radostnejším životom.

Ak prechádzate ťažším obdobím, prípadne neviete pomôcť vašim deťom, pozrite si rozhovor.

Aj Andrea riešila ťažké prekážky a jej dcéra chradla. Ale dá sa to zmeniť.

Celý rozhovor nájdete tu:

Andreu nájdete na www.andreamolcakova.sk

Pomôžte sebe i svojim blízkym. Možno len jeden AHA moment z rozhovoru vám zmení život. Privedie na cestu spoznávania a hľadania riešení.

Podpora podcastu ODznova možná tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Ďakujem za váš čas a aj za podporu, nielen finančnú…

Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať