Chcete schudnúť? Prvý krok je najprv zastaviť degeneráciu tela. Ako si zaradiť pohyb do života?

schudnúťSchudnúť? Prvý krok je najprv zastaviť degeneráciu tela. Ako si zaradiť pohyb do života?

Je začiatok roka. Posilňovne praskajú vo švíkoch. Odhodlaných schudnúť je veľa. Často sa stane, že ľudia začnú s veľkou vervou, ale o pár mesiacov či týždňov prestanú. Nezvládnu ten nápor nových návykov. Najlepšie je začať nenápadne. Aj o tom bol náš rozhovor s Vladom Zlatošom. Začať s pohybom, ako on hovorí, za NO EXTRA TIME. Ako na to?

Veľká forma úspechu je ostať zdravý v sedavom zamestnaní.

Aj túto múdru vetu povedal Vlado Zlatoš v rozhovore. Čoraz viac práce je sedavej a čoraz viac ľudí doslova degeneruje ich telesná schránka. Visenie, chôdza do schodov, hlboký drep. Kombinácia týchto troch prvkov vám zabezpečí, že vaše telo nebude degenerovať. Najmä, ak sa vám zdá, že nemáte čas navyše, aby ste chodili cvičiť. Ako to správne zaradiť do života? Ktoré svaly sa vám skracujú a aký kompenzačný pohyb sa dá vykonávať aj priamo v kancelárii popri práci? Za NO EXTRA TIME?
Praktický a užitočný podcast pre ľudí každého veku.

Vlado rozpráva rýchlo, ja tiež. Priestor to bol otvorený, ale zvuk sa podarilo napokon vyladiť vďaka môjmu synovi. Ďakujem…

Verím, že táto epizóda vás „načne“ a začnete premýšľať a ideálne aj skúšať. Pozrite si ho priamo tu:

Budem rada za zdieľanie a tiež za podporu na KO-FI https://ko-fi.com/odznovapodcast

Ak NEchcete platiť kartou, môžete prispieť aj na účet o.z. vo FIO bank : SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar. Ďakujem.

Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať