fbpx
Ručne robený šperk na Vianoce poteší

Ručne robený šperk na Vianoce poteší

Šperk darovaný z lásky to povie za vás. Najmä, ak ide o originál a ručne robený. Pripravili sme pre vás tipy na darčeky pre vás alebo vašu priateľku, mamu, sestru alebo manželku.

Sme veľmi radi, že medzi prispievateľmi do nášho magazínu sa nachádza aj veľa tvorivých ľudí. A tvorba šperkov sem patrí neodmysliteľne. Ak uvažujete nad tým, ako obdarovať ženu, ktorá je vášmu srdcu blízka, nechajte sa inšpirovať.

Láska vytepaná do šperku

Ak sa povie BORA, tak mnohí z vás vedia, že ide o šperkárku Barboru Kočišovú. Šperky z jej dielne sú nápadité a najmä pretavuje do nich aj lásku.
„Práca s porcelánom, striebrom, meďou a inými kovmi je pre mňa skutočná a radostná zároveň“, hovorí umelecká šperkárka Barbora Kočišová.

Inými slovami: Alchýmia, mágia, ženskosť…

Kombinácie minerálov, kovu, štruktúry či patiny tvoria autentickú atmosféru.

Ručne robený šperk na Vianoce poteší

Autentické a naturálne, vždy však jedinečné, tak ako aj ich noví majitelia;)

Šperky BORA od Barbory si môžete objednať TU

  • – –

Ručne robený folklórny šperk

„Môj príbeh začal v mojej rodine, ktorá bola inšpiratívným prostredím a vštepila mi lásku k tradíciám a hodnotám, ktoré sú pre mnohých ľudí dnes už retro. Bola to prekrásna zmes niekoľkých generácií Podpoľania, premiešaná s Hontom a Novohradom.

Ovplyvnená svojimi stredoslovenskými koreňmi som ako dieťa pod vplyvom svojich starých rodičov priľnula k ľudovému umeniu a folklóru“, hovorí Jana Kamenská Torzewská.

Ak milujete folk a folkór, tu ste doma. Objednať si môžete TU

  • – –

Môžu náušnice zoštíhľovať?

„Tvorím pre ženy, ktoré chcú byť štýlové každý deň, nie iba pri slávnostných príležitostiach. Mojim cieľom je, aby moje zákazníčky našli šperk, s ktorým vyjadrujú svoju individualitu. Aby našli sami seba sformulované v náušniciach, náhrdelníkoch, prsteňoch, náramkov. Aby našli kúsok univerza, čo je veľmi silno spojené ich osobnosťou.“ hovorí Judith Pukkai.

Obľúbené #zostihlujucenausnice si našli miesto aj v kolekcii STONE a EDEN od Judit Pukkai. Trojfarebná guľka je doplnená s tmavošedým a tmavozeleným hodvábnym strapcom. Elegantné, ženské, ľahučké… a fakt predlžujú a tým pádom aj zoštíhľujú – tvár.

Ručne robený šperk na Vianoce poteší

Dobre, dobre… iba opticky, no!

Ale veď my ženy máme radi takéto triky.

Šperky od Judith Pukkai si môžete objednať TU

  • – –

Ak sme vás inšpirovali, teší nás. A veríme, že Ručne robený šperk na Vianoce poteší.

 

Mohlo by vás zaujímať