Pripravili sme pre vás víkendovku SooGooD, ktorý vás postaví na nohy a pripraví na život na pozitívnej vlne…

SooGood –  Doprajte si vzpruhu pre vaše telo a myseľ!

Pripravili sme pre vás event, ktorý vás postaví na nohy a pripraví na život, ktorý sa dá žiť na skutočne pozitívnej vlne…

SooGooD – víkendovka pre vaše telo a myseľ v Horskom Hoteli Srdiečko v Jasnej

Prečo SooGooD?

Lebo to bude TakééDobréé.

Termín: 10.09. – 12. 09 .2021

Miesto konania: Hotel Srdiečko – Jasná (TMR)

Cena: 239€

Program:

Budeme sa vám venovať ako najlepšie vieme!

Povenujeme sa zdraviu – budeme cvičiť na zdravý chrbát, povenujeme sa strave, ukážeme vám funkčné cvičenie na každý deň, absolvujete workshop na zlešenie vášho zraku prirodzenou cestou. .Užijete si wellness, ale aj prechádzku v prírode.

Tip: Ak máte nárok na rekreačný poukaz – môžete si ho uplatniť aj z tohto pobytu.

NA ČO VŠETKO SA MÔŽETE TEŠIŤ? 

  • Ubytovanie v Horskom Hoteli Srdiečko – hotel s wellness
  • 1x Večerné cvičenie
  • 2x  Cvičenia vlastným telom
  • Konzultácie s výživovou poradkyňou
  • 1x Nordic walking
  • Talkshow a worshop v jednom: Ako si zlepšiť zrak prirodzenou cestou, ako ho udržiavať v dobrej kondícii a zabrániť jeho zhoršovaniu.
  • Individuálne konzultácie v oblasti zdravia ( Nela Sullens a Daniela Maťuchová)
  • Strava – plná penzia ( 2x raňajky formou bufetu, 1x obed, 2x večera)
  • Vstup do wellness
  • Free wifi a parkovanie pred hotelom

NORDIC WALKING 

Partneri 

DIVAS – pitný režim plný vitamínov

POWERLOGY – doplnenie energie Powerlogy Kurkuma Choco

Poznámky:

Ubytovanie v dvojposteľových izbách  – žiadosť na jednoposteľovú  izbu komunikujte mailom v požiadavke – ak to bude kapacitne možné, zabezpečíme vám samostatnú izbu za príplatok podľa cien a konkrétnych možností Hotela Srdiečko. Možnosť poistenia 90% storno (informujte sa mailom) – približná cena za poistenie na 3 dni je 5€.
V prípade, ak potrebujete faktúru a chcete si čerpať pobyt ako rekreačný poukaz,  kontaktujte nás na mail: valachova@40plus.sk. Pripravíme vám všetky potrebné podklady.

V prípade, ak sa kvôli korone a opatreniam nebude môcť pobyt uskutočniť, zmeníme termín alebo vrátime peniaze. 

Prihláška


LEKTORI:

NELA SULLENS – Výživová poradkyňa, trénerka

Nebráňte sa raňajkám. Správne namixované pomôžu aj pri redukcii váhy

Už roky sprevádzam ľudí na ceste ich osobnej transformácie,  ktorá im zabezpečí viditeľné výsledky a dlhodobo fungujúcu zmenu životného štýlu.  V roku 2006 som ukončila diaľkové štúdium Trénera I. triedy v kulturistike, fitness a silovom trojboji na FTVŠ UK. Dlhodobo som pôsobila v zahraničí, aj ako fitnes trénerka, kde pribudli viaceré certifikácie fitnes a osobného trénera. Som medzinárodne certifikovaná koučka zdravia, trénerka a výživová poradkyňa.

Do dnešného dňa som pracovala s desiatkami mužov a  žien z rôznych oblastí (od manažérov, vojakov, cez účtovníčky, administratívnych pracovníkov…). Teší ma vidieť ako zmena ich návykov a myslenia pomohla zabezpečiť zlepšenie zdravia a  funkčného tela, s ktorým sú spokojní pocitovo aj navonok. 

LIBA CHIARA – certifikovaná inštruktorka NORDIC WALKING

Pochádzam z Moravy a k športu som mala vždy blízko. Po „atletickej“ mladosti som objavila jogu a pred piatimi rokmi nordic walking. Ten ma očaroval prirodzenosťou, dynamikou a tiež
náročnosťou pohybu.

Čím som staršia, tým sa cítim lepšie a radosťou je pre mňa hoci aké počasie, priatelia, knihy a učenie sa. Krajinou vysnívanou je pre mňa Taliansko. Milujem Florenciu a v roku 2019 som strávila
skoro štyri mesiace v Kalábrii, ktorá sa hlboko zapísala do môjho srdca. O svojej púti do Santiaga de Compostela som napísala knihu, pretože tak, ako mnohí iní, aj ja som sa chcela podeliť o zázračnú skúsenosť z tohto putovania.

Daniela Maťuchová – lektorka Batesovej metódy s certifikáciou a dlhoročnou praxou

S Batesovou metódou som sa po prvýkrát stretla niekedy v priebehu 90tych rokov, keď som si kúpila knihu Prirodzené zlepšovanie zraku od Janet Goodrich. V januári 2014 som si založila Centrum ProVitalis v Banskej Bystrici, kde poskytujem služby zrakového vzdelávania, čo v podstate znamená, že vediem osobné konzultácie pre záujemcov o prirodzené zlepšenie zraku (detí i dospelých), prednášam pre firmy i verejnosť, vediem semináre.

Som autorkou dvoch kníh. Teší ma, že sa budem môcť podeliť o svoje skúsenosti a verím, že vám informácie prinesú úžitok…

Chcem sa prihlásiť – rezervujte si pobyt obratom. Počet miest je limitovaný.


Martina Valachová, koordinátorka a garant, že to bude SooGooD : )

Tešíme sa na vás. Vítané sú všetky ženy, ale aj muži a manželské páry…

Na našich podujatiach sme hostili väčšinou dámy (ale vyskytlo sa aj zopár mužov a manželských párov) vo veku 34-78 rokov. Hovorí sa, že vek je iba číslo. Ako hovorí Michael Szatmary, vek je slovo. Neriešte to. Dôležité je dostať sa do pohody a potom si to už len držať!

Mohlo by vás zaujímať