Heňa Hudecová: Žila som v ilúzii, že som slávna a úspešná. Prišli deti a osobný krach. Krach hodnôt…

Prežiť osobný krach a krach hodnôtHeňa Hudecová: Žila som v ilúzii, že som slávna a úspešná. Prišli deti a osobný krach. Krach hodnôt…

Dnes sa budeme rozprávať o tom, ako znovuobjaviť svoje talenty a ako dať priestor zmene. A aj o tom, ako prežiť osobný krach a krach hodnôt.

Mojim hosťom bola Henrieta Hudecová, provokatérka a lobistka zmeny. 

Heni som sa pýtala aj:

  • Reinventing znamená znovuobjavenie. Ako reinventovať seba, svoje zámery a objavovať nové príležitosti?
  • Venuješ sa zmenám a sprevádzaš ľudí a organizácie. Tebe osobne to kedy prišlo do života? Ako prežiť osobný krach a krach hodnôt?
  • Ľudia často žijú vo svojich bublinách. Možno si aj hovoria, že chcem zmenu, chcem niečo inak – potrebujem vykročiť z toho čo poznám a otvoriť sa novým podnetom, ľuďom, rozšíriť svoj kruh pôsobností. Ako sa to robí, to otváranie sa novým podnetom?
  • Často sa hovorí, že najlepšie je pracovať so silnými stránkami. Kedysi nás učili opak.. vylepšovať tie slabé. Ako s tým začať?
  • Oplatí sa vracať sa k detským snom?  Čím si chcela byť ty?
  • Odvaha – bez nej to nejde – ako si otvoriť dvere? Napríklad, keď je človek introvert?
  • Čo robiť, ak potrebujem kontaktovať ľudí, kde ma nepoznajú?
  • Dá sa to nejako naučiť? Existuje na to schéma?  Ako sa s autenticitou naučiť pracovať?
  • Dnes žijeme často viac online ako v reálnom svete. Môže za to aj korona. Aké sú tvoje skúsenosti s prepájaním sa a hľadaním nových kontaktov a podnetov mimo fyzický svet? Funguje to?
  • Ako si v procese zmien udržať zameranie a balans? Ako komunikovať sám so sebou aby sme sa znovuobjavili?

Pozn. Pre vypočutie epizódy stlačte PLAY a ste v deji : – ). (ak počúvate na telefóne mimo podcastovú platformu priamo v článku, musíte si nastaviť DISPLAY a JAS na zhasnutie nikdy… Inak vám zvuk po chvíli vypne…)

Podcast ODZNOVA – Praktický sprievodca životom nájdete aj na nasledovných platformách:

SPOTIFY

APPLEPODCAST

GOOGLEPODCAST

OVERCAST

RADIO PUBLIC

ANCHOR FM

PODBEAN

Informácie o tom, čo to Beelong je a ako vznikol, a tiež viac o iniciatíve Reinventing yourself – Znovu objav seba, nájdete na našej podcastovej platforme ODZNOVA Praktický sprievodca životom, ako Beelong trailer. Ak sa vám náš dnešný rozhovor zo série páčil, podeľte sa oň so svojimi priateľmi. Sme na všetkých platformách a nájdete nás aj na www.beelong.sk a samozrejme aj v magazíne 40plus. Sk

Od mikrofónu zdraví a na ďalšie stretnutia sa teší Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať