Ako bude vyzerať rok 2022 a kedy sa „toto skončí“? Čo hovoria čísla a na čo sa zamerať?

Predpoveď na rok 2022 podľa numerológie – Katarína Čičmancová

Najčastejšia otázka medzi ľuďmi v mojom okolí za posledné obdobie je: Kedy sa toto skončí? Ako bude vyzerať rok 2022? Čo hovoria čísla? Na čo by sme mali upriamiť našu pozornosť?

Katarína Čičmancová je numerologička. Číslam sa venuje viac ako 20 rokov. Od roku 2010 je aj akreditovanou lektorkou v oblasti numerológie Ministerstvom školstva SR. Pozvala som ju na rozhovor preto, lebo jej prepočty bývajú presné. V roku 2019 jasne zadefinovala rok 2020. Popis znel tak presne, že keď som ho čítala v polovici roku 2020, neverila som, ako môže byť numerológia tak jasná. Pri svojich výpočtoch popisovala napríklad aj to, že v roku 2020 nebudeme cestovať, že budeme v izolácii, že budeme viac spolu a že systém, akým sme dovtedy fungovali prestane prakticky existovať. Začne sa rúcať…

Aký bude rok 2022?

Rok 2022 vidí Katarína aj v pozitívnych súvilostiach pre všetkých, ktorí neustrnú a budú ochotní na sebe pracovať. Kľúčová by mala byť aj spolupráca v rámci komunít a tiež návrat ku koreňom.

Celý rozhovor si môžete pozrieť priamo tu (stačí stlačiť play), prípadne na našom YouTube kanáli ODznova

Ak sa vám bude rozhovor na tému predpoveď na rok 2022 podľa numerológie bude páčiť, zdieľajte ho na sociálnych sieťach. Dajte nám odber a nič vám neujde.

Martina Valachová a tím

• Kamera: Dominik Besler, Adrián Szelle

• Strih & Postprodukcia: Dominik Besler

Za poskytnutie priestorov ďakujeme spoločnosti JASNA DESIGN: http://jasnakrasna.sk

Mohlo by vás zaujímať