fbpx
Predám IVERMECTIN z Rakúska za 13€
Obrázok je ilustračný

Predám IVERMECTIN z Rakúska alebo z Egypta

Polícia kontroluje dodržiavanie lockdownu. Mala by sa možno zamerať aj na kontrolu predaja tabletiek Ivermectin na čiernom trhu…

Predám IVERMECTIN z Rakúska alebo z Egypta

Podľa skúseností mnohých lekárov je Ivermectin jedným z tých liekov, ktoré ako alternatíva vedia pomôcť . Nie, toto nie je inzerát. Takto nejako ale vyzerá inzercia na Ivermectin. Kde ho kúpiť? Napríklad na bazoši. Alebo v rôznych predajných skupinách. Nazvala by som to asi slovom hyenizmus (zo strany predajcov)  a absolútna strata kontroly nad liečením v jednom ( zo strany lekárov).

Zaoberať sa možnosťou liečby alternatívnymi metódami nikdy nie je na škodu.

Dôležité pri tom ale je, aby sa to dialo pod dohľadom lekára. Inak sa takéto liečenie môže vymknúť spod kontroly a na konci týchto pokusov môžu byť ďalší mŕtvi. Uvedomila som si to včera, keď mi písala jedna pani, že či náhodou nemám doma Ivermectin, keďže sme o ňom prinášali rozhovory s Jurajom Mesíkom, Slavomírom Šuchom a tiež s Etelou Janekovu. Hneď v ďalšej vete mi napísala, že už síce majú zarezervovaný ten egyptský. Len je drahý. Cena je 13€.

Potom dodala, že je to cena za jednu tabletku.

Pre otca potrebuje 9 tabliet.

Neverila som vlastným ušiam. V Egypte stojí 8 tabliet cca 1€.

Dala som to do Google…

Predám ivermectin, info do správy…

Predám Ivermektin – zasielam za 4 € alebo okolie BA

Ďalej som už nehľadala…

Ešte takto pred rokom by som si nebola pomyslela, že sa dostaneme do situácie, kedy budeme viac menej skoro rok sedieť doma a chytať sa akejkoľvek informácie, ktorá by nám pomohla dostať sa zo zlej situácie. Hovorí sa, že Slováci sú srdečný národ. Keď je treba, vedia zabrať. Vedia veru…

Podľa skúseností mnohých lekárov je Ivermectin jedným z tých liekov, ktoré ako alternatíva vedia pomôcť zmierniť priebeh ochorenia Covid 19. Napríklad MUDr. Etela Janeková, ktorá už od januára lieči svojich pacientov liekom, ktorý si zohnali buď na dovolenke alebo v Rakúsku, vyliečila 80 pacientov. Ani jeden z nich neskončil v nemocnici. Áno, viem, že 80 pacientov nie je na úrovni štúdie, ale štatistika je to dobrá. Výsledky má pani doktorka super aj preto, že pacientov sleduje. Vie o nich všetky informácie.

Ordinovať si Ivermectin len tak. Kúpiť ho na bazoši a večer zapiť vodou? To nemusí skončiť dobre. 

Píšem tieto riadky ako upozornenie, že napriek tomu, že sama dávam lieku šancu, vždy a v každom článku, ktorý som robila s lekármi sme uvádzali, že liek je treba nasadiť po konzultácii s lekárom. Sám o sebe neúčinkuje. Je potrebné ho kombinovať s vitamínmi a tiež mať na zreteli iné diagnózy konkrétneho človeka.

Je veľká škoda, že sme sa museli ocitnúť v situácii, kedy sa stal „zakázaným ovocím“. A ako vieme, zakázané ovocie najlepšie chutí. Tvorivosť Slovákov nemá hraníc. No a žiaľ, niektorí sa snažia zo situácie aj vyťažiť.

Neviem či situáciu s predajom Ivermectinu na čiernom trhu sleduje polícia a zodpovední. Ale asi by mali…

V najbližších dňoch by mali na Slovensko doraziť ďalšie oficiálne zásielky Ivermectinu pre lekárne.

Verím, že ho bude v lekárňach dostatok a čierny trh bude ťahať za kratší koniec.

Chcem tomu veriť.

Martina Valachová

 

Mohlo by vás zaujímať