Pracovné príležitosti pre ľudí po 40kepríležitosť?

Nájdite si novú prácu po koronakríze

Čakanie na novú kariérnu príležitosť môže byť niekedy podobné čakaniu na Godota.

Chcieť-Mocť-Vedieť. To nás posúva dopredu a praktická skúsenosť nám napovie, či to robíme dobre. Zaujímavé je, že kým do štyridsiatky zdá sa, všetko robíme správne a recruiter nám dokonca s pochopením odpustí nejakú tú chybičku v CV, po štyridsiatke nastane zlom a stávame sa pre  trh práce menej zrozumiteľní, hľadanie nových príležitostí je zrazu ťažšie.

Pracovné príležitosti pre ľudí po 40ke aj po koronakríze

Na pohovoroch musíme presviedčať o svojom know how častokrát oveľa juniornejších personalistov a hiring manažérov. Keďže zjavne nehovoríme jazykom jedného kmeňa, trápime sa navzájom a výsledok je biedny.  V päťdesiatke sa dokonca stane zázrak a stávame sa pre trh práce neviditeľní. Na pohovor nás ani nepozvú. A ako upozorňuje Ivana Molnárová, šéfka PROFESIE, po koronakríze môže nastať ešte väčší nezáujem o ľudí po 45-ke.

Ak teda máte 40plus a napriek svojej snahe zvládnuť zmenu vo svojej kariére ste práve v štádiu nezrozumiteľnosti alebo neviditeľnosti, skúste prísť na druhý workshop o lepšom hľadaní a nachádzaní práce po štyridsiatke. Jeho súčasťou budú aj praktické tipy, ako  sa lepšie pripraviť na pohovor. Pracovné príležitosti pre ľudí po 40ke existujú…

Jar 2021 – zašlite nám váš predbežný záujem

ONLINE

Cena: 15€

Lektorka: Dagmar Polievková

Prihláste sa vyplnením formuláru:

Mohlo by vás zaujímať