fbpx
Pracovné príležitosti pre ľudí po 40kepríležitosť?

ZMENA TERMÍNU! WORKSHOP 24.04.2020 – NOVÁ PRÁCA PRE 40+

Čakanie na novú kariérnu príležitosť môže byť niekedy podobné čakaniu na Godota.

Chcieť-Mocť-Vedieť. To nás posúva dopredu a praktická skúsenosť nám napovie, či to robíme dobre. Zaujímavé je, že kým do štyridsiatky zdá sa, všetko robíme správne a recruiter nám dokonca s pochopením odpustí nejakú tú chybičku v CV, po štyridsiatke nastane zlom a stávame sa pre  trh práce menej zrozumiteľní, hľadanie nových príležitostí je zrazu ťažšie.

Pracovné príležitosti pre ľudí po 40ke

Na pohovoroch musíme presviedčať o svojom know how častokrát oveľa juniornejších personalistov a hiring manažérov. Keďže zjavne nehovoríme jazykom jedného kmeňa, trápime sa navzájom a výsledok je biedny.  V päťdesiatke sa dokonca stane zázrak a stávame sa pre trh práce neviditeľní. Na pohovor nás ani nepozvú.

Ak teda máte 40plus a napriek svojej snahe zvládnuť zmenu vo svojej kariére ste práve v štádiu nezrozumiteľnosti alebo neviditeľnosti, skúste prísť na druhý workshop o lepšom hľadaní a nachádzaní práce po štyridsiatke. Jeho súčasťou budú aj praktické tipy, ako  sa lepšie pripraviť na pohovor. Pracovné príležitosti pre ľudí po 40ke existujú…

24.04.2020 o 16.00

HUB Černyševského 10, BA

Cena: 15€

Lektorka: Dagmar Polievková

Rozmýšľame aj nad tým, že ak potrvajú opatrenia Covid 19 urobíme online workshop. Prihláste sa vyplnením formuláru, ak by ste boli za.