fbpx
Práca pre ľudí po 40ke na Slovensku.

Ste po 40ke a hľadáte si prácu? Pozývame vás na konzultácie na Profesia Days

To, že diskriminácia (aj keď samozrejme zväčša utajená) existuje, hovorí náš prieskum ( rozbor časti výsledkov tu: https://www.40plus.sk/cim-dlhsie-si-styridsiatnici-pracu-hladaju-tym-tazsie-sa-zamestnaju/), ale otvorene o ňom rozprávajú aj autority z oblasti pracovného trhu.

Čo sme na prvý deň Profesia Days pripravili?

Konzultácie a koučing. Nájdete nás v hale B2.

Zajtra 4.3.2020 sa na vás teší psychologička Zuzana Gažová a koučka Karolína Ivanová.

Zuzana Gažová:

PD - Zuzana Gažová

Od roku 1997  pracuje v oblasti personálneho poradenstva. Má skúsenosti v oblastiach:

výbery pracovníkov, posudzovanie  ich osobnostného potenciálu na vykonávanie danej pracovnej pozície, hodnotiace a rozvojové centrá (assessment a development centrum), personálne a manažérske audity,  individuálny a skupinový koučing, prieskumy spokojnosti zamestnancov, a ďalšie.

Karolína Ivanová:

Karolina Ivanova

Profesionálny certifikovaný integratívny kouč, certifikáty ICF International Coach federation, Expert Slovak Business Agency v oblasti poradenstva pre malých a stredných podnikateľov.

Zároveň chceme počas Profesia Days informovať odbornú i laickú verejnosť, že pripravujeme projekt Stážista – oslovujeme vedomé slovenské firmy s myšlienkou, aby boli ochotné prijať na stáž človeka 40 plus (viac informácií tu: https://www.40plus.sk/stazista-po-styridsiatke-inspirovane-filmom-the-intern/  )

Ak sa chcete zastaviť len na kus reči – budete vítaní.

Martina Valachová

Spoluzakladateľka a predsedníčka  OZ Inštitút Trvalého Rozvoja 40 plus a Editor in chief Magazín 40plus. Roky pôsobila na stredných a vyšších manažérskych pozíciách. Aktuálne vedie svoju marketingovú agentúru a koordinuje činnosť 40plus a projektov.

Zastavte sa u nás. Tešíme sa na vás!

 

Mohlo by vás zaujímať