Zázrak, viera, Boh? Lekári predpovedali, že porodím defektné dieťa. Testy klamali! Syn je zdravý…

Potrat v 5 mesiaciPotrat v 5 mesiaci? „Lekári predpovedali, že porodím defektné dieťa. Testy klamali! Syn je zdravý…“

Marika stála pred vážnym rozhodnutím. Potrat v 5 mesiaci. Usmrtenie dieťaťa v tele a predčasný pôrod už mŕtveho dieťaťa na základe výsledku testov. Mala týždeň na rozmyslenie. Syn mal mať rázštep lebky a chrbtice! Silný príbeh ženy, ktorá si prešla peklom. Ona na potrat nešla!

Nepresné testy a veda!

Marika má za sebou 4 tehotenstvá. Prvé skončilo ako spontánny potrat. Druhé tehotenstvo – zdravý syn. Tretie tehotenstvo mimomaternicové – takmer zomrela na operačnom stole. 4 tehotenstvo? V 5 mesiaci ju poslali na testy, ktoré potvrdili, že sa jej narodí ťažko postihnuté dieťa. Nasledoval odber plodovej vody. Potvrdené 2x. Dieža bude na vozíku a hadičkách… Dostala týždeň na rozmyslenie.

Potrat v 5 mesiaci tehotenstva? Dilema a intuícia…

Bola to ťažká dilema. Nechať si dieťa? Necitlivý lekár dokonca poukazoval na to, že Marika je vzdelaná žena, nech rozmýšľa a použije rozum! Ako sa rozhodla? Nechala si dieťa. Aké dieťa sa narodilo? Úplne zdravé!!! Veda je super vec. Ale existuje aj niečo vyššie… A aj zázraky…?
Inšpirácia aj pre iných…

Možno aj vy stojíte pred podobným rozhodnutím Marika už bola rozhodnutá, že si dieťa v sebe nechá usmrtiť. Už nevládala. Ale vždy, keď už bola rozhodnutá zachovať sa podľa výsledku testov, dieťa v nej sa pohlo. ..

  • Ako si prejsť ťažkým obdobím a ako to zvládla, keď stála proti jasným informáciám od lekárov?
  • A ako je dôležitý v celom príbehu partner?

Príjemné sledovanie – želám krásny deň plný správnych rozhodnutí…

Sledovať môžete aj priamo tu…

Ďakujem, že podporujete moju tvorbu.

Pozerať bez reklám za 5€ mesačne môžete už tu: https://www.40plus.sk/co-je-to-herohero-co-a-ako-mozete-podporit-podcast-odznova-a-pozerat-bez-reklamy-a-mat-bonusy/

Podporiť ma môžete aj tak ako doteraz…

Podpora je možná nasledovne:  https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Ďakujem, Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať