fbpx

Posteľné radovánky aj vo vyššom veku. Ako to funguje?

Vďaka eJoy® LONG si môžete dopriať posteľné radovánky aj vo vyššom veku. Ako funguje?Vďaka eJoy® LONG si môžete dopriať posteľné radovánky aj vo vyššom veku. Ako funguje?

Máte už dávno po 40-tke alebo 50-tke a myslíte si, že v tomto veku vás už sex nemôže baviť? Neskladajte zbrane, ešte existuje možnosť, ako si užiť posteľné radovánky.

Sexuálny život vo vyššom veku je, či už z pohľadu mužov alebo aj žien, stále témou, ktorá je skôr tabu, ako živou diskusiou so zaujímavými tipmi a radami. U oboch pohlaví to má mierne odlišné dôvody, no špeciálne u mužov treba brať do úvahy hlavne mechanizmus fungovania stoporenia. Ten výrazne ovplyvňuje možnosť naplno si užiť sexualitu.

S pribúdajúcim vekom potencia klesá

To, prečo je s pribúdajúcim vekom u mužov sexuálny život na zostupe, má v princípe dve príčiny. Prvou je postupný pokles produkcie hormónu testosterón. Tento typický mužský hormón zrejme nie je potrebné príliš obšírne predstavovať, je známy pre svoj účinok na fyzickú výkonnosť, objem svalov aj libido, čiže sexuálny apetít.

Čo však treba pripomenúť, je pokles jeho prirodzenej tvorby. To vo výsledku znamená zníženie libida a s tým aj zníženie potencie. Ruka v ruke s tým ide aj druhá príčina, prečo muži vo vyššom veku majú problém s kvalitou sexuálneho života. Ide o zhoršenie mechanizmu erekcie, konkrétne zhoršenie prekrvenia pohlavného údu.

Toto zhoršenie je dôsledkom oslabenia schopnosti ciev rozšíriť sa a zvýšiť objem cirkulácie krvi. Týka sa to aj intímnych partií, čiže výsledkom je zhoršenie prekrvenia pohlavného údu a tým pádom pomalší nástup erekcie, jej horšia tvrdosť a problém s jej udržaním.

S eJoy® LONG budete znova „mladíkom“

Riešením pre mužov, ktorí potrebujú pôsobiť na obe spomínané príčiny a rizikové faktory, môže byť prírodný preparát eJoy® LONG. Ten má podobu perorálnych tabliet.

Ich základom je trojica rastlín Kotvičník zemný, Žerucha peruánska a Ázijský ženšen. Jedná sa o bylinné afrodiziaka, ktoré stimulujú tvorbu testosterónu a jeho prirodzenú hladinu v organizme, takže pôsobia aj na libido a sexuálny apetít. Vďaka ženšenu tiež prichádza k predĺženiu erekcie a oddialeniu ejakulácie, taktiež k zvýšeniu vzrušenia.

Tieto bylinky sú doplnené o dvojicu aminokyselín L-Arginín a L-Citrulín. Obe podporujú tvorbu oxidu dusnatého čo je látka špecificky zodpovedná na zlepšovanie prietoku krvi v cievach. Výsledkom je zlepšenie erekcie, či už jej nástupu alebo tvrdosti. Na doplnenie pozitívneho efektu na potenciu sú v preparáte obsiahnuté aj vitamíny C a D.

Takto pripravený „koktejl“ látok je 100 % prírodný a s maximálne prirodzeným účinkom. eJoy® LONG získal aj certifikát Úradu verejného zdravotníctva SR.

Ten preukazuje, že prípravok sa svojim zložením zaraďuje medzi najkvalitnejšie prírodné produkty na podporu potencie na trhu. Na rozdiel od mnohých iných produktov nehrozia pri jeho užívaní bolesti hlavy, nevoľnosti, začervenanie pokožky či iné rizikové nežiaduce účinky. To určite ocenia práve muži v strednom a vyššom veku.

Prečo eJoy® LONG a nie konkurencia?

Na záver sa možno spýtate, prečo by ste mali siahnuť práve po značke eJoy® LONG a nevybrať si niektorý z konkurenčných produktov, veď na trhu je ponuka takmer nekonečná. Odpoveď by sa dala zhrnúť do jediného slova: skúsenosť. Práve skúsenosť je tou istotou, na ktorú by sa mali muži vo vyššom veku spoliehať v spálni najviac.

Nejde pritom o vekovú skúsenosť, hoci pochopiteľne, milovanie je istým spôsobom umenie, kde vekom získané zručnosti sú pri uspokojení ženy viac, ako mladícka nevybúrenosť. Ide však skôr o skúsenosť so samotnou značkou eJoy®, ktorá je tu už 5 rokov.

Jej najnovší produkt, eJoy® LONG, je síce na trhu o niečo kratšie, no práve vďaka tomu sa dlhoročné skúsenosti výrobcu mohli naplno prejaviť vo vylepšenom zložení a širšom účinku. Značka je istotou, že sa nejedná o žiadne placebo či nekvalitnú kópiu, ale o originálny prípravok. Treba dodať, že s minimálnym rizikom nežiaducich účinkov.

Veľkým plusom je aj jednoduchá kúpa. Nemusíte nikam osobne ísť, eJoy® LONG kúpite z oficiálneho eshopu, nepotrebujete mať ani recept a absolvovať vyšetrenie u lekára. Do pár dní máte tabletky doma a môžete ich začať užívať. Stačí si dať 2 tabletky pol hodinu pred plánovaným pohlavným stykom a môžete ísť rovno „do akcie“.

Navyše, výrobca si je natoľko istý kvalitou, že ak nebudete spokojní s účinkami, vráti vám peniaze. Aj takto sa prejavuje spomínaná skúsenosť a výhoda pred konkurenciou!

-Infoservis-

Mohlo by vás zaujímať