fbpx
Pošlite svojich rodičov na bezplatný kurz angličtiny

Pošlite svojich rodičov na bezplatný kurz angličtiny

Pracujú vaše deti v zahraničí, čím sa zvyšuje percentuálna šanca aj na anglicky hovoriace vnúčatá? Radi cestujete, no bez dobrej angličtiny vás virvar medzinárodných letísk iba stresuje? Máte koníček, pri ktorom by sa oplatilo googliť a čítať v anglickom jazyku? Bratislavská jazyková škola the Bridge už po ôsmy krát organizuje v termíne 16. – 20.9.2019  Bezplatnú školu angličtiny pre seniorov. Prihlásiť seba, svojho rodiča, či susedku, môžete aj vy.

Intenzívny vyučovací týždeň dá aj žiakom vo vyššom veku know – how, ako sa správne učiť anglicky.

Namotivuje ich k aktivite, ktorá prospeje ich zdraviu, duši aj ich nálade.

„Bezplatnou intenzívnou školou anglického jazyka chceme seniorom vyslať odkaz, že život na dôchodku môže byť novým začiatkom. Rodič či starý rodič sa okrem samotného učenia musí prinútiť aj k drobným spoločenským povinnostiam. Musí vyjsť z domu, vychystať sa, ísť medzi ľudí, prejsť po čerstvom vzduchu do školy, učiť sa, konverzovať a doma si pripravovať úlohy. Kurz dáva našim starším študentom viac ako len „zlepšenie anglického jazyka“, prospieva celkovo ich zdraviu, duši, nálade,“ vysvetľuje pohnútky riaditeľka jazykovej školy the Bridge, Klaudia Bednárová.

Kurz ocenia seniori z rôznych dôvodov. Napríklad, ak ich deti pracujú v zahraničí, tak im dobre padne sociálne vyžitie. Deti mnohých z nich žijú v kombinovaných manželstvách. Ich zať či nevesta sú cudzinci, angličtinu tak potrebujú na to, aby sa s nimi dokázali dohovoriť.

Prispôsobené seniorom

Seniorská škola anglického jazyka je koncipovaná inak, ako kurzy pre ostatné vekové skupiny.  V seniorských kurzoch platí viac ako v iných, že cesta je cieľ. Študenti – seniori sa nemusia naháňať, aby zvládli tele konferenciu či prezentáciu pred šéfom. Užívajú si učenie, vytvárajú nové priateľstvá a udržujú svoj mozog v kondícií.

Ak treba, tak aj učebné materiály pre seniorských študentov sú prispôsobené študentom – texty s väčším písmom, aby sa im ľahšie čítali. „Lektori plne rešpektujú potreby študentov.“

Učenie sa jazyka je tiež jeden z najefektívnejších nástrojov na trénovanie pamäte a mysle. Ak chceme zostať čo najdlhšie aktívni a plní energie, treba náš mozog neustále cvičiť a zamestnávať množstvom nových podnetov.

Miesto v kurze si môžete rezervovať e-mailom kurzy@thebridge.sk, alebo na telefónnom čísle 0948 104 916.

Pošlite svojich rodičov na bezplatný kurz angličtiny
Pošlite svojich rodičov na bezplatný kurz angličtiny

Mohlo by vás zaujímať...

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová