fbpx

SLAVKINE, o. z. chce pomôcť rodinám s deťmi na Ukrajine. Podpora zraniteľných je naša podstata.

SLAVKINE, o. z. chce pomôcť rodinám s deťmi na Ukrajine. Podpora zraniteľných je naša podstata.

O poslaní a tvorbe pod značkou SLAVKINE sme písali už niekoľkokrát. Aktuálne sa ženy pracujúce v rámci tejto organizácie rozhodli pomôcť tak, ako to uvádzajú vo svojej výzve.

BROŠŇA SOLIDARITY

„Chceme pomôcť rodinám s deťmi na Ukrajine. Preto sme sa rozhodli podporiť organizáciu Úsmev ako dar a pripraviť háčkovanú kvetinku BROŠŇA SOLIDARITY vyrobenú „mojimi“ ženami v SLAVKINE.

Každé euro získané predajom tejto brošne venujeme Úsmevu ako dar – východné Slovensko a Zakarpatská Ukrajina, ktorú už dlhé roky manažuje Radoslav Dráb. Je to človek, ktorého poznám už dlho, vždy osobne stojí pri tých najzraniteľnejších, klope na dvere každému, kto by mohol pomôcť. To všetko v najväčšej pokore a láskavosti.

Dôverujem mu a viem, že on presne vie, kde a čo aktuálne najviac v Zakarpatskej Ukrajine rodinám chýba (deky, lieky, jedlo…).

Brošňu si môžete kúpiť v eshope SLAVKINE. „Moje“ ženy ich už od rána vyrábajú bez nároku na mzdu. Budeme ich naskladňovať postupne, a tak ich budeme aj odosielať každému, kto si ju kúpi.

Ďakujeme.“

Uvádza Slávka Dvořáková, ktorá založila a vedie platformu a občianske združenie SLAVKINE

Ak chcete podporiť deti a rodiny na Ukrajine, kliknite na tento odkaz pre viac informácií a objednanie: https://www.slavkine.sk/vyrobok/85/brosna-solidarity

Mohlo by vás zaujímať