fbpx
Podcast Magazínu 40PLUS pre ľudí po štyridsiatke

Vek je len číslo – a neplatí to iba v kozmetickom priemysle. V podcaste Magazínu 40plus vám preto prinášame rozhovory s ľuďmi, ktorí na svojej ceste životom precitli a vedia byť svojim postojom a témami svetlom v tejto uponáhľanej dobe.

Tu nájdete všetky epizódy. Alebo, ak máte stiahnutú appku, tak nás nájdete Podcast Magazínu 40PLUS pre ľudí po štyridsiatke na jednotlivých platformách pod názvom: Praktický sprievodca životom po 40ke – Martina Valachová Magazín 40plus. V tomto krátkom videu sa dozviete, o čom náš podcast je…

DÔLEŽITÉ!!! ROZHOVORY môžete počúvať aj priamo tu. Stačí kliknúť na PLAY. ( ak počúvate na telefóne, v nastaveniach si zadajte Display a jas na vypnutie NIKDY – inak vám po pár sekundách nepôjde zvuk! Ideálne je byť na prehliadači CHROME (explorer niekedy nefunguje). Alebo si vypočujte v aplikáciách Spotify, GooglePodcast, Apple podcast…Život po 40ke práve začína. So svojimi výzvami, ale i krásou, ktorú vieme rozoznať aj vďaka skúsenostiam. Možno ste už čitateľom magazínu 40plus v ktorom vám prinášame inšpirácie a rady odborníkov v oblasti práce, reštartu po 40ke a podnikania.

S našimi čitateľmi sa delíme aj o témy, ktoré sa týkajú balansu v živote, zdravia, krásy, či cestovania. A prečo podcast Magazínu 40plus na Anchore? Niektoré témy si žiadajú hĺbku a potrebujú väčší priestor. Podcast zároveň vnímame ako možnosť dostať sa aj do uší. Najmä v dobe keď trávime čoraz viac času v kolónach alebo pri športe.  Tak nech sa vám dobre počúva.

Martina Valachová

 

 

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová