Penis mu už nikto nevráti. Rúra namiesto vagíny je necitlivá. Ako ochrániť mládež pred zlým rozhodnutím?

Daniel Black: 2 x meraj, raz rež!

Penis mu už nikto nevráti. Rúra namiesto vagíny je necitlivá. Ako ochrániť mládež pred zlým rozhodnutím? Daniel Black si prešiel tranzíciou a teraz je na ceste späť. Lieky bude brať doživotne. Pohlavný orgán mu už nikto nevráti a rúra namiesto vagíny je necitlivá. Napriek tomu nachádza šťastie sám v sebe a vysvetľuje riziká a tienisté stránky odvetvia, ktoré sa najmä v USA rýchlo rozvíja a podľa Daniela smeruje aj do Čiech a na Slovensko.

2 x meraj, raz rež…

Ako chrániť deti a mládež pred zlým rozhodnutím – zmeny pohlavia? Viac v rozhovore, v ktorom sme sa dotkli aj toho, ako vyzerá rúra – diera po operácii, prečo si Daniel myslí, že v mnohých ohľadoch ide o biznis a aj fetiš (menštruačný pocit osoby po tranzícii, pocit z „pôrodu“, ..). Čím je vypodložená diera po operácii, prečo niekedy vo vnútri umelej vagíny rastú chlpy?

Dotkli sme sa aj štatistík a výskumov.

2 x meraj raz rež – platí v oblasti zmeny pohlavia dvojnásobne. 

Ambíciou Daniela je pravdivo informovať ľudí, ktorí riešia problematiku sami so sebou alebo so svojimi deťmi.

Pripravila: Martina Valachová

Ďakujem aj za podporu podcastu ODznova. Budem rada za zdieľanie a tiež za podporu tvorby magazínu a podcastu na KO-FI https://ko-fi.com/odznovapodcast

👉Ak NEchcete platiť kartou, môžete prispieť aj na účet o.z. vo FIO bank : SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Mohlo by vás zaujímať