Som paroháč či obeť podvodu? Môj syn nie je môj. DNA testy po 32 rokoch ako tvrdá pravda!

ParoháčParoháč či obeť podvodu? Môj syn nie je môj. DNA testy po 32 rokoch ako tvrdá pravda!

„DNA testy preukázali, že môj syn nie je môj. Až 28% detí živia otcovia, ktorí sú podvedení.“ Hovorí Michal Pollák, ktorý zistil, že jeho syn nie je jeho. Zistil to úplne náhodou, keď mal jeho syn-nesyn 32 rokov. Medzitým syna nielen živil, ale „vysekal ho“ aj z kriminálu v Kanade. Všetko to stálo státisíce eur. Paroháč či obeť podvodu? Takéto otázky si Michal kladie už niekoľko mesiacov.

Otec v práve? 

Príbeh Otca-Neotca, ktorý sa snaží prehovoriť, aby oslovil aj ďalších a v rámci občianskeho zdručenia Otec v práve chcú popracovať aj na zmene legislatívy… Michal predostrel v rozhovore rôzne aspekny procesov zrušenia otcovstva. Nie je to také jednoduché. Navyše, matka musí so zrušením, podľa Michalovych slov, súhlasiť… A to sa nie vždy podarí dosiahnuť.

Muži sa zatiaľ veľmi nehlásia.

„Hanbia sa…? Neviem… Treba si však uvedomiť, že kukučie deti majú aj právo dediť…“ Hovorí Michal Pollák v rozhovore.
Paroháč? Skúste DNA testy po narodení…

Michal by rád presadil povinné DNA testy na určenie otcovsta hneď po narodení dieťaťa…

Inšpiratívny rozhovor – Michal neprežíva hnev, ale snaží sa o zabezpečenie spravodlivosti… Vyzýva aj ďalších, ktorí majú pochybnosti, aby ho kontaktovali. Michal zverejnil aj mail, kam mu môžu ľudia napísať. Kontakt na Michala: michal@pollak.sk

Celý rozhovor môžete sledovať aj priamo tu…

Ak chcete nechať Michalovi verejný komentár, nech sa páči, prejdite na YouTube, priamo na rozhovor – klik.

Ďakujem že ste tu so mnou priatelia a veľmi si vážim vašu podporu…

Ďakujem, že podporujete moju tvorbu. Pozerať bez reklám za 5€ mesačne môžete aj vy: https://www.40plus.sk/co-je-to-herohero-co-a-ako-mozete-podporit-podcast-odznova-a-pozerat-bez-reklamy-a-mat-bonusy/

Podporiť ma môžete aj tak, ako doteraz…

Podpora je možná nasledovne:  https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Pripravila a moderuje: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať