fbpx
Otužilci zvládajú koronu oveľa ľahšie

Otužilci zvládajú aj koronu ľahšie! Súťaž o kurz otužovania

Chcete začať s otužovaním a neviete ako na to? Bojíte sa chladu? Potrebujete si posilniť imunitu?

Ak sledujete náš portál, tak sme počas predošlých mesiacov prinášali informácie o metóde Wim Hof. Ide o metódu, ktorá v konečnom dôsledku vedie k posilneniu imunity. Nuž a ako hovorí profesor Krčméry, otužilci vraj majú vyhraté.

Je skrátka vedecky dokázané, že otužovanie prospieva telu i duši. Najmä v krona časoch je dôležité, ak už vírus aj chytíte, aby ste sa s ním vedeli čo najrýchlejšie vysporiadať. Jednou z najlepších metód otužovania a zvládania chladu je metóda Wim Hof.

Kurz stojí 300€. Ak ste po ňom poškuľovali a nevyšlo vám naň, máme pre vás ponuku!

Zapojte sa do súťaže o jedno miesto a už v stredu 14.10.2020 môžete začať v kurze u Viktora Schillera. Do formuláru napíšte, prečo by sme mali vybrať práve vás!

Alebo máte kamaráta, ktorý trpí alergiami, býva často chorý? Pošlite mu túto výzvu a možnosť.

Navyše všetci, ktorí vypíšete formulár získate špeciálny kupón 40PLUS na zľavu z kurzovného.

Pozn.: Aj Katarína Blažová z Poradne zdravia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Bratislave pripomenula, že imunita je dôležitá

„Je preukázané, že stres, hlavne dlhodobý, dokáže oslabiť imunitu, preto je dôležité, aby sme sa dokázali odreagovať, hoci len obyčajnou prechádzkou na čerstvom vzduchu. Ideálnou kombináciou je relax formou športu, pretože pravidelná pohybová aktivita trvajúca 30 až 40 minút, vykonávaná tri- až päťkrát v týždni, výrazne zvyšuje výkonnosť imunity,“ uviedla pre TA3.

V minulosti sme priniesli niekoľko článkov práve o tejto metóde. Neváhajte a preštudujte si ich. Kurz už absolvovala aj Bibiana Ondrejková, alebo Martin Miler, ktorý píše pre náš magazín. Možno vás informácie navedú na cestu otužovania už teraz.

Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať