fbpx
Otužilci prežijú koronavírus bez obáv!

Profesor Krčméry hovorí: Otužilci prežijú koronavírus bez obáv!

Ak ste sa doteraz venovali otužovaniu, urobili ste dobre. Ako totiž tvrdí profesor Krčméry, tak otužilci prežijú koronavírus bez obáv!

Ak sledujete náš portál, tak sme počas predošlých mesiacov prinášali informácie o metóde Wim Hof. Ide o metódu, ktorá v konečnom dôsledku vedie k posilneniu imunity. Nuž a ako hovorí profesor Krčméry, otužilci vraj majú vyhraté.

Aj Katarína Blažová z Poradne zdravia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Bratislave pripomenula, že imunita je dôležitá

„Je preukázané, že stres, hlavne dlhodobý, dokáže oslabiť imunitu, preto je dôležité, aby sme sa dokázali odreagovať, hoci len obyčajnou prechádzkou na čerstvom vzduchu. Ideálnou kombináciou je relax formou športu, pretože pravidelná pohybová aktivita trvajúca 30 až 40 minút, vykonávaná tri- až päťkrát v týždni, výrazne zvyšuje výkonnosť imunity,“ uviedla pre TA3.

Ak ste nezačali otužovať a máte teraz čas, vyskúšajte to. Môžete sa spojiť napríklad s Viktorom Schillerom a možno vás prevedie metódou aj cez Skype – keďže sme teraz všetci doma.

Nedávno bol aj v štúdiu JOJ a rozprával sa na tému budovania imunity. Bolo to krátko pred vypuknutím pandémie.

A tu máme aj rozhovor s Bibianou Ondrejkovou. To sme ešte netušili, že otužilci prežijú koronavírus bez obáv : – )

Prečo sa oplatí začať s otužovaním

 

red-

Bojíte sa, že vás kríza pripraví o príjem? Mohlo by vás zaujímať…

Existujú reálne možnosti ako zarobiť z domu? Alebo to je len mýtus?

Mohlo by vás zaujímať