fbpx
Online konferencia pre zdravie ženy

Viac ako 400 žien sa pripojilo do online konferencie PRE ZDRAVIE ŽENY

NA NAŠOM ZDRAVÍ NÁM SKUTOČNE ZÁLEŽÍ

Live prenos – Prvé online podujatie PRE ZDRAVIE ŽENY zožalo úspech. Konferencie sa zúčastnilo viac ako 400 žien, ktorým záleží na ich mentálnom a fyzickom zdraví. Podľa prvých ohlasov priniesla online konferencia množstvo pozitívnej energie do mnohých domácností.

Prvá interaktívna konferencia PRE ZDRAVIE ŽENY zameraná na zdravie, prevenciu a krásu sa konala v sobotu 10. októbra. Program bol bohatý, o čom svedčia reakcie rečníkov aj divákov. Cvičenie striedali prednášky a diskusie, ktoré rozobrali ženské telo priam na súčiastky, a odborníci hovorili o fyzickom i duševnom zdraví, na ktoré nesmieme nikdy zabúdať.

Ukázalo sa, že aj online môže byť ,živý‘ a plnohodnotný autentický event. Nesmierne ma teší, že počas celého prenosu sa účastníčky živo zapájali, diskutovali a kládli množstvo otázok. K mnohým témam, na ktoré prezentujúci odborníci nestihli odpovedať počas prezentácie, sa vyjadrili bezprostredne po svojej prednáške formou četu, a tak zostali  spoločne všetci v živom kontakte a rozprave,“ hovorí organizátorka eventu Martina Novotná.

Spíkri, ktorí boli súčasťou, pridávajú tiež prvé pozitívne ohlasy:

 Ďakujem a úprimne oceňujem, ako ste túto výzvu so cťou dali a urobili veľa pre osvetu  a podporu, hlavne v týchto časoch. Bolo mi veľkým potešením a som vďačná, že som mohla byť pri tom. Nech sa Vám v znásobenej podobe vráti, čo ste tak veľkoryso ľuďom venovali.

Janette Šimková, certifikovaná koučka RCS, lektorka, facilitátorka, motivačná rečníčka, supervízorka, členka Európskej rady pre koučovanie a mentorovanie EMCC

Za nás ďakujem za výbornú prípravu a profesionalitu. Všetko šlo veľmi hladko a verím, že budete mať množstvo pozitívnych ohlasov! Dali ste si na tom naozaj záležať.

Tomáš Sokol, zakladateľ portálu Flexity.sk

 Milé Akčné ženy, ďakujem veľmi pekne za pozvanie, skvelú a perfektne zorganizovanú konferenciu, váš čas, energiu a vytrvalosť priniesť takýto event ľuďom online formou. Klobúk dole! Bolo mi cťou a potešením. Ste skvelé, nech sa vám aj naďalej darí!

Zuzana Ondrisová, lektorka a školiteľka tvárovej jogy, zakladateľka portálu tvarovajoga.sk

Výborná atmosféra v zákulisí a perfektní organizace! Nápis za mými zády je pravdivý, jsem šťastná žena, protože práce, kterou dělám, mě velmi baví a naplňuje.“

MUDr. Daniela Kafková, špecialistka v odbore ortodoncia, zakladateľka rodinnej zubnej ambulancie KAFKA DENT

„Cítime obrovskú vďaku za prejavenú dôveru a tiež energiu, ktorú sme si posielali na diaľku. Rada by som sa aj touto cestou poďakovala všetkým našim partnerom, ktorí sa zapojili do aktivity a stali sa tak súčasťou prvého online prenosu PRE ZDRAVIE ŽENY. Už teraz sa tešíme na tvorbu ďalšieho ročníka. Trinásty marec 2021 bude veľmi špeciálny a veríme, že budeme už len s úsmevom spomínať na ,rúškové‘ časy. Lístky prinášame v predpredaji za zvýhodnenú cenu už teraz,“ hovorí organizátorka Martina Novotná. 

Konferenciu PRE ZDRAVIE ŽENY organizuje portál Akčné ženy.

 Kontakt: 

Martina Novotná, +421 904 853 249, info@akcnezeny.sk

 

Mohlo by vás zaujímať