Rok 2023 bude rokom pokory. Staré musí skončiť. Z pohľadu numerológie vyzerá rok 2023 pestrý…

Numerológia na rok 2023

Opäť po roku som spovedala numerologičku Katku Čičmancovú. Z pohľadu numerológie to vyzerá, že rok 2023 bude veľmi pestrý.

Pre mňa bol tento rozhovor zaujímavý aj tým, že som ho prvýkrát točila sama.

Mala som pred spracovaním tohto dielu veľký rešpekt, ale keďže sa chcem s kamerou vybrať na návštevu inšpiratívnych ľudí na Slovensku a v Čechách, raz som to musela vyskúšať. Kameru som mala iba jednu, ale verím, že aj z hľadiska vizuálu sa dielo vydarilo.

V rozhovore nájdete odpovede z hľadiska numerológie aj na tieto otázky:

  • Ako budú vyzerať jednotlivé obdobia v roku?
  • Presunie sa vojna z Ukrajiny aj k nám?
  • Ako bude vyzerať svet financií a ich stabilita?
  • Zmení sa na Slovensku vláda?

Numerológia nie je veštenie…

Katka je akreditovaná lektorka pre oblasť numerológie. Akreditáciu získala od Ministerstva školstva SR. V roku 2013 sa stala Podnikateľkou roka – anketa bola pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR a prezidenta republiky. Veľa ľudí si zamieňa numerológiu s veštením. Nie je to namieste…

Celý rozhovor na tému numerológia na rok 2023 môžete sledovať priamo tu…

Alebo na YouTube – ODznova

Pozn: V západnom svete a v Európe je najrozšírenejšia a najuznávanejšia západná numerológia. Používajú ju najmä psychológovia a personalisti. Zaoberá sa predovšetkým psychikou človeka na úrovni vonkajších prejavov a nemá vplyv na jeho podvedomie. Vychádza z dátumu narodenia a mena človeka. Vďaka západnej numerológii môžete spoznať psychiku, schopnosti a talenty konkrétnej bytosti. Dokonca viete predurčiť, čo ju čaká v blízkom aj dlhodobejšom období, a ako sa veci budú ďalej vyvíjať. (zdroj NUMERO.sk)

Pripravila a moderuje: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať