Niečo ťa „drží“, nedokážeš sa pohnúť? Môj život začal naberať iné kontúry a pomáham aj iným…

Reset myšlienok, presvedčení a emócií?

Viete si predstaviť, že by vám niekto dokázal „vygumovať“ z hlavy myšlienky, pocity a emócie, ktoré sa opakujú a ničia vám život? Nedokážeme zmeniť myslenie iných ľudí, no to svoje dokážeme.
Viem, aké to je byť „uväznená“ vo svojich vlastných myšlienkach, emóciách a pocitoch, ktoré mi neprinášali radosť, spokojnosť, tvorivosť, a v konečnom dôsledku ani zdravie. No nie iba mne, ani môjmu okoliu.

Máš pocit, že ťa niečo „drží“, nedokážeš sa pohnúť z miesta?

Hovoríš slová, robíš rozhodnutia, kroky, ktoré prinášajú stále len rovnaký výsledok aj pri tom najväčšom úsilí, disciplíne a sebazaprení? Rozčuľujú ťa stále tie isté situácie a ľudia a už to nechceš konečne vo svojej hlave a živote riešiť? Ach bože, roky som sa s tým trápila, nevedela som to nijako zmeniť. Niekedy som už myslela, že sa z toho zbláznim. Čo ak existujú rôzne voľby, z ktorých si môžeš vyberať ? Niekde vnútri v sebe cítiš, že existuje aj iná možnosť.

Ciest a spôsobov, ktoré vedú k vnútornej zmene, je veľa. A to je super.

Nech si každý vyberie to, čo sa ho dotkne. Sama som ich vyskúšala niekoľko a každá z nich má niečo do seba.

Volám sa Katarína a k terapii Access Bars® ma priviedla moja staršia dcéra.

Zistila som, že potrebujem urobiť poriadny reset svojich myšlienok, presvedčení a emócií, ktoré mi už dávno neslúžili, no stále môj život ovládali. Denne hlavu plnú myšlienok, ktoré som nedokázala zastaviť, situácie, ktoré som nedokázala riešiť.

Access Bars® sú jedným zo základných nástrojov Access Consciousness®.

Zakladateľ metódy Gary Douglas ich začal poskytovať už v roku 1990. Bars® tvorí súbor 32 bodov na hlave, ktoré sú v presne definovaných kombináciách a aktivujeme ich ľahkým dotykom. Tieto body súvisia napríklad s komunikáciou, peniazmi, zdravím, vzťahmi, sexualitou a ďalšími dôležitými oblasťami nášho života.

Kľúč k väčšine ťažkostí, s ktorými sa v živote stretávame, leží v našom podvedomí.

Našu realitu tvoria z 90 % programy a presvedčenia, ktoré tam máme uložené, avšak o ich existencii ani netušíme. Vznikajú a ukladajú sa nám tam na základe našich skúseností, názorov a postojov našich rodičov, učiteľov, kamarátov a spoločenských pravidiel či konvencií.

Access Bars® umožňujú mozgu a telu uvoľniť a eliminovať presvedčenia, myšlienky, názory a uhly pohľadov, ktoré nám neslúžia a ktoré sú tu uložené. Funguje to podobne, ako keď na svojom počítači stlačíme tlačidlo DELETE. To, čo už doslúžilo a môže byť odstránené, sa vymaže a uvoľní sa priestor myslieť a fungovať inak.

Access Bars® sa spúšťa v ľahu.

Vy pokojne odpočívate, prijímate a vo vašej vedomej aj podvedomej mysli prebieha generálne upratovanie. Môže sa stať, že v priebehu terapie zaspíte, čo nijako proces nenarúša, skôr naopak. Často sa stáva, že bezprostredne po skončení sedenia prichádzajú inšpirácie, AHA momenty, naraz sa vám rozsvieti a vy viete… Ja som si Bars užívala a pre mňa bolo doslova požehnanie, že už počas nich moje myšlienky akoby niekto zo mňa „vysával“. Ten stav som dovtedy nepoznala. Kto to pozná, vie a chápe, o čom píšem. A to si dovolím povedať, že som za pár rokov teda už riadne v sebe poupratovala.

Že som z nich odchádzala vysmiata ako lečo, bolo síce príjemné a milé, no v energii, v ktorej som odtiaľ odišla, som doslova fungovala ešte aspoň dva týždne.

Najviac vďačná som však za to, že môj život začal naberať iné kontúry.

Začali chodiť moje životné „skúšky správnosti“, a keď som si uvedomila, že reagujem a konám inak ako predtým, dokonca ľahko, pevne a pokojne, vedela som… Access Bars® ponúkajú možnosť oslobodiť sa od vlastného „autopilota“, vyčistiť množstvo myšlienok, pocitov a emócií, ktoré nás držia v polarite. Náš sklon k polarite je jednou z najsilnejších závislostí ľudstva.

Bars dokážu umožniť zmeny vo všetkých oblastiach nášho života. Dovoliť si vykročiť do „neznáma“ je fascinujúce, nie obmedzujúce. Ako si myslíme.

Baví ma hovoriť, že prinajhoršom sa budeš cítiť ako po výbornej masáži a v najlepšom prípade sa ti môže zmeniť celý život.

Mne sa už mení, a preto som vďačná, že som objavila spôsob, ktorý je v zásade tak jednoduchý a okamžite účinný, a s radosťou ľuďom pomáham na ich individuálnej ceste k vnútornej zmene.

Zamilovala som sa do nich až tak, že som si urobila kurz a ako hrdý Access Bars®Praktik tieto masáže vykonávam.

Navyše, v spojení s arómoterapiou, ktorá je u nás stále dosť podceňovaná a nepoznaná, sú účinky masáže ešte rýchlejšie a silnejšie.

Pre mňa je to neoddeliteľný tandem, preto sú masáže príjemné nielen na dotyk, ale aj vôňu.

Ak chcete zistiť viac, pozývam. JEMNY DOTYK – KLIK

Katy Veselská

Korektúry: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorka

Máte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

Mohlo by vás zaujímať