Našou účasťou na Profesia Days chceme podporiť ľudí po 40ke, ktorí si hľadajú prácu alebo zmenu kariéry

Našou účasťou na Profesia Days chceme podporiť ľudí po 40ke, ktorí si hľadajú prácu alebo rozmýšľajú o zmene kariéry a zároveň sú zneistení, pretože na mnohých úrovniach spoločnosti pociťujú vekovú diskrimináciu.

To, že diskriminácia (aj keď samozrejme zväčša utajená) existuje, hovorí náš prieskum ( rozbor časti výsledkov tu: https://www.40plus.sk/cim-dlhsie-si-styridsiatnici-pracu-hladaju-tym-tazsie-sa-zamestnaju/), ale otvorene o ňom rozprávajú aj autority z oblasti pracovného trhu.

Zároveň chceme informovať odbornú i laickú verejnosť, že pripravujeme projekt Stážista – oslovujeme vedomé slovenské firmy s myšlienkou, aby boli ochotné prijať na stáž človeka 40 plus (viac informácií tu: https://www.40plus.sk/stazista-po-styridsiatke-inspirovane-filmom-the-intern/  )

Čo sme na Profesia Days pripravili?

Dva dni plné možností diskusií s odborníkmi (one to one) v našom stánku 40PLUS. Počas týchto dvoch dní bude prítomný psychológ a kouči. Zároveň pripravujeme nový prieskum, ktorého sa všetci prítomní, ktorí stánok navštívia, môžu zúčastniť. Na Profesia Days chceme podporiť ľudí po 40ke.

Na deň 5.3.2020 o 13:00 sme pripravili panelovú diskusiu na tému: Vyhorenie, hľadanie nových možností a reštart po 40ke.

Náš tím 40PLUS na Profesia Days:

4.3.2020

Zuzana Gažová – psychologička

Karolína Ivanová – profesionálna koučka

Dana Gottweisová – asistentka – do 12:00

Lucia Pawlíková – asistentka – od 12:00

Martina Valachová | predsedníčka OZ Inštitút Trvalého Rozvoja 40 plus a editor in chief Magazín 40plus

5.3.2020

Martin Miler – psychológ

Elena Moravčíková, personálna poradkyňa, koučka

Mária Harvaníková, manažérka personálnej agentúry

Lucia Pawlíková – asistentka

Martina Valachová | predsedníčka OZ Inštitút Trvalého Rozvoja 40plus – editor in chief Magazín 40plus

Panelová diskusia:

Téma: Vyhorenie, hľadanie nových možností a reštart po 40ke.

Moderuje: Martina Valachová

Hostia : Martin Miler, Mária Harvaníková, Katarína Mayer

Čas:  11:30 – 13:00 ( diskusia 12:30 – 13:00)

BIO členov Tímu a BIO hostí v panelovej diskusii:

Zuzana Gažová, psychologička

PD - Zuzana Gažová

Od roku 1997  pracuje v oblasti personálneho poradenstva. Má skúsenosti v oblastiach:

výbery pracovníkov, posudzovanie  ich osobnostného potenciálu na vykonávanie danej pracovnej pozície, hodnotiace a rozvojové centrá (assessment a development centrum), personálne a manažérske audity,  individuálny a skupinový koučing, prieskumy spokojnosti zamestnancov, a ďalšie.

Karolína Ivanová – koučka

na Profesia Days chceme podporiť ľudí po 40ke Karolina Ivanova

Profesionálny certifikovaný integratívny kouč, certifikáty ICF International Coach federation, Expert Slovak Business Agency v oblasti poradenstva pre malých a stredných podnikateľov

Martina Valachová, spoluzakladateľka Inštitútu Trvalého Rozvoja 40plus, 

na Profesia Days chceme podporiť ľudí po 40ke Martina Valachová

Spoluzakladateľka a predsedníčka  OZ Inštitút Trvalého Rozvoja 40 plus a Editor in chief Magazín 40plus. Roky pôsobila na stredných a vyšších manažérskych pozíciách. Aktuálne vedie svoju marketingovú agentúru a koordinuje činnosť 40plus a projektov.

Elena Moravčíková, koučka a lektorka

Profesionálna biznis transformačná koučka a lektorka soft skills, praktikantka NLP, konzultantka a poradkyňa v oblasti rozvoja ľudských zdrojov, majiteľka poradenskej a vzdelávacej firmy. Je členkou medzinárodnej federácie koučov ICF, Slovenskej asociácie koučov SAKO, Slovenskej pobočky ICF ako aj Asociácie lektorov a kariérnych poradcov ALKP.

Martin Miler, psychológ

V oblasti práce s ľuďmi sa pohybuje od skončenia štúdia psychológie na Fakulte humanistiky TU v Trnave v roku 1998.

Za 18 rokov práce má za sebou viac ako 10 000 hodín psychoterapeutickej praxe, minimálne 1 000 hodín lektorskej/facilitátorskej praxe, okolo 500 hodín supervízorskej praxe, cca 300 hodín odborného prednášania, 100 hodín koučovania. Necelých 5 rokov  bol členom Rady a Prezídia Slovenskej komory psychológov z toho necelé 4 roky bol jej prezidentom.

Mária Harvaníková, manažérka personálnej agentúry

Vyštudovala sociológiu na UK v Bratislave a počas svojej profesnej dráhy sa venovala činnostiam súvisiacim s prácou s ľuďmi. Pracovala vo viacerých prieskumných agentúrach na projektových aj manažérskych pozíciách. Pred piatimi rokmi sa rozhodla pre reštart v pracovnom živote, opustila marketingový výskum a začala pôsobiť v oblasti personalistiky. Založila vlastnú personálnu agentúru PRO Business Solutions. Okrem kontaktu s klientmi aj aktívne vyhľadáva kandidátov, vedie výberové konania, poskytuje konzultácie a participuje na prieskumných projektoch.

Katarína Mayer – spisovateľka a prekladateľka

Katarina Mayer

Písanie je jej vlastným reštartom po 40ke, kedy sa (aj po chorobe) rozhodla začať robiť to čo skutočne miluje.

„Život nie je o výsledkoch, ale o zážitkoch,“ tvrdí spisovateľka a prekladateľka Katarína Mayer, ktorá hľadá príbehy v ľuďoch a v živote samom. Nachádza tak odpovede na otázky, ktoré mnohí riešime. Čitateľov zaujala svojim knižným debutom Gamblerky a koncom minulého roku jej vyšiel druhý román Sama za seba. Pravidelne prispieva do viacerých online magazínov, vrátane 40plus. Tvorí rubriku Finále v časopise Moja Psychológia.

Srdečne vás pozývame.

REGISTRÁCIA  NA PROFESIA DAYS ZADARMO TU

 

 

Mohlo by vás zaujímať