Na jar si zaslúži naša pleť výživu
Na jar si zaslúži naša pleť výživu Mary Kay

Súťaž s Mary Kay k MDŽ: Koncom zimy si zaslúži naša pleť výživu a starostlivosť viac ako inokedy

Rýchle striedanie teplôt, studený vietor či mráz našu pokožku počas zimných mesiacov poriadne potrápili. S prichádzajúcou jarou väčšina z nás (najmä žien) upriamuje svoju pozornosť na starostlivosť o pleť. Čím viac rokov máme, tým viacej cítime, že pravidelná starostlivosť je základ. Súhlasíte?

Keďže sa okrem jari blíži aj sviatok žien – MDŽ, spolu s Mary Kay sme pripravili súťaž o 2 balíčky – každý v hodnote 93€. Pridáte sa?

 

Súťaž o balík MaryKay
Mary Kay Duo starostlivosti pre deň a noc TimeWise Repair(Volu-Firm Day Cream & Night Treatment)

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Denný krém s SPF 30
Poskytuje ochranu pred UVA/UVB slnečným žiarením. Viditeľne redukuje hlboké vrásky a vypína a spevňuje kontúry tváre. Obnovuje vitalitu pleti a zmierňuje vrásky na krku. Krém je naviac vo vzduchotesnom balení, ktoré chráni všetky jeho účinné zložky.

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Nočný krém s retinolom
Znižuje viditeľné príznaky starnutia. Redukuje hlboké linky a vrásky. Pomáha spevňovať ochabujúce partie pleti. Vďaka komplexu ingrediencií Volu-Firm™ a sile retinolu umožňuje pleti vyzerať mladšie a omnoho žiarivejšie. Retinol vo Volu-Firm™ Nočnom kréme je obsiahnutý v jemných, okom neviditeľných kapsuliach, ktoré zachovávajú jeho čerstvosť a tým i efektivitu.

Súťaž prebieha na našej Fb stránke do 5.3.2020 – 18:00. https://www.facebook.com/40plus.sk/posts/1106469593019932

Do komentára na FB napíšte či oslavujete MDŽ. Prípadne sa s nami v komentári podeľte, ak ste niekedy dostali pri príležitosti MDŽ bizarný darček.

Tešíme sa na vaše odpovede a prajeme veľa šťastia v súťaži.

Mohlo by vás zaujímať