Marek Herman: Je ľahšie zarábať peniaze, ako pracovať na vzťahu. Ženu musím chrániť ako kráľovnú!

Marek Herman Čo je v živote najdôležitejšieMarek Herman: Je ľahšie zarábať peniaze, ako pracovať na vzťahu. Ženu musím chrániť ako kráľovnú!

Dnes sa budeme prihovárať všetkým vám, ktorí hľadáte v živote odpoveď na otázku: Čo je v živote najdôležitejšie?

Ťažká otázka či ľahká?

Podľa mňa podstatná.

Som veľmi rada, že môžem na našej platforme privítať odborníka na vzťahy, ale aj výchovu detí, pedagóga a lektora Mareka Hermana.

Mareka som sa pýtala aj:

  • Marek. My obaja pochádzame z rovnakej generácie. Začnem tým, že sme sa ocitli v dobe, kedy sa oproti nášmu detstvu zmenilo skoro všetko. Kedysi boli rodiny viac pohromade. Žili akoby komunitne. Život bol akýsi predvídateľnejší. Ľudia poznali hranice. Ako to vnímate vy?
  • Dnes je aj veľká rozvodovosť. Viac ako 50% ľudí sa rozvádza. Myslíte si, že je to dobou? Tou rýchlosťou? Že nie je kedy opravovať, ale väčšina ľudí hľadá radšej nové, ako by mali opravovať?
  • V jednej relácii som počúvala, že ste hovorili, že ženy vzali život do svojich rúk a muži preto zlyhávajú. Čo si máme pod tým predstaviť? Ste proti emancipácii?
  • Prečo podľa vás muži okolo 50ky často hľadajú novú ženu? A vo veľkej väčšine prípadov o pár mesiacov tlačia kočík? Je to tak, že v tom vidia druhú mladosť?
  • Hovoríte často o mužoch na úteku. Prečo muži utekajú? Je to kvôli silným ženám?
  • Tvrdíte, že svet aký dnes máme sa chová ako žena… Ako si to máme predstaviť?
  • Čo je teda podľa vás v živote najdôležitejšie?

Celý rozhovor nájdete tu. Pozn. Pre vypočutie stlačte PLAY a ste v deji : – ). (Ak počúvate na telefóne mimo podcastovú platformu priamo v článku, musíte si nastaviť DISPLAY a JAS na zhasnutie nikdy… Inak vám zvuk po chvíli vypne…)

Mareka Hermana nájdete na sociálnych sieťach ( FB INSTAGRAM ). A tiež na rôznych konferenciách, ako rečníka. Ja som sa s ním stretla v rámci konferencie UMENIE BYŤ ŽENOU vďaka Saši Pevalovej.

Ak vás jeho pohľad na život zaujal, dajte mu follow. Alebo si kúpte jeho knihy.

Verím, že sa vám naše rozprávanie páčilo. Budem rada, ak sa o tento ale aj ďalšie naše podcasty podelíte s vašim priateľmi. Sme na všetkých platformách.

SPOTIFY

APPLEPODCAST

GOOGLEPODCAST

OVERCAST

RADIO PUBLIC

ANCHOR FM

PODBEAN

Páčia sa vám naše podcasty?

Zdieľajte ich s vašimi priateľmi a prípadne mi pošlite tip na hosťa.

Martina Valachová

Krásny deň a dopočutia

Mohlo by vás zaujímať