fbpx

4 minúty? Magické okamihy všedného dňa, ktoré robia naše životy krásnymi.

4 MINÚTY – Magické okamihy všedného dňa, ktoré robia naše životy krásnymi. 

Dnes som bola so synom na pravidelnej neurologickej kontrole. Cestou späť som nastúpila do trolejbusu, do priestoru určeného pre kočíky. Na jednom zo sedadiel v spomínanom priestore sedela mladá žena a čosi usilovne ťukala do mobilného telefónu.

Chvíľu mi trvalo, kým som s mojím veľkým kočíkom vmanévrovala do relatívne malého priestoru, pričom som ešte musela dávať pozor, aby som mladej žene neprešla kolesom cez nohy. Sadla som si na voľné sedadlo vedľa nej a prihovorila sa synovi.

Cesta z nemocnice trolejbusom nám trvá 4 minúty, sú to len dve zastávky.

Tesne pred prvým zastavením trolejbusu sa mladá žena nakloní ku mne – zrejme chce vystúpiť. Už už som sa chcem postaviť, keď si všimnem, že mi čosi podáva.

„Prepáčte, rada by som vám niečo darovala. Je to olejček s názvom Objatie vnútorného dieťaťa. Tieto oleje vyrábam ja sama. Tak mi to prišlo, že vám mám dať tento olejček. Dúfam, že sa neurazíte.“

Som milo prekvapená a s úsmevom poďakujem. Vtom mi čosi prebleskne mysľou. Postavím sa a kým dôjdeme k druhej zastávke, vytiahnem z tašky za kočíkom obálku s mojou knihou.

Svoje knihy bežne nenosím, ale túto som mala pripravenú pre pani doktorku, ktorú dnes zastupovala iná pani doktorka. A tak kniha ostala v taške.

„Viete čo, ja vám zase darujem niečo, čomu sa venujem ja.“

A s úsmevom jej podávam obálku. Tentoraz je milo prekvapená mladá žena. Trolejbus zastavuje a ja so synom vystupujeme.

Mladá žena ma s úsmevom pozdraví a ešte zakričí:

„Tak teraz sme v kontakte.“

Odkývam a trolejbus mizne v diaľke.

Cestou domov rozmýšľam o tom, čo všetko je možné stihnúť za 4 minúty…

Pozitívna energia z tohto zážitku mi vyčarí úsmev na tvári a naplní vnútro príjemným hrejivým pocitom.

Toto sú tie magické okamihy všedného dňa, ktoré robia naše životy krásnymi.

ĎAKUJEM!

#neobycajnyzazrak

Ak vás zaujímajú služby týkajúce sa prirodzeného zlepšovania zraku, Danielku naájdete na aj na FB stránke ProVitalis Centrum. Alebo požiadajte o členstvo v jej FB skupine Ako si zlepšiť zrak prirodzene bez okuliarov

Ing. Daniela Maťuchová  – ProVitalis – www.provitalis.sk
Foto: Ali Geršičová

Už to nie je, čo to bývalo?

Rozhovor so Zuzanou Vačkovou je určený pre všetky ženy, ktoré oblievajú horúčavy a návaly a pre všetkých manželov, frajerov,partnerov, ktorí nerozumejú svojim partnerkám v prechode…

Mohlo by vás zaujímať