Ľudia zahadzujú Horalky do koša. Alebo hovoria, že odteraz im budú lepšie chutiť. I.D.C. poskytlo vyhlásenie

Už niekoľko dní ľudia kriticky pristupujú k vyhláseniu Pavla Jakubca z I.D.C.

Ak ste na sociálnych sieťach, istotne ste zachytili množstvo statusov, kde ľudia zahadzujú Horalky do koša. Alebo naopak, hovoria, že odteraz im budú lepšie chutiť. Dôvod je jednoduchý. Pokojnú hladinu uhorkovej sezóny rozčerilo vyjadrenie Pavla Jakubca z I.D.C pre Denník N.

„Kto je zaočkovaný, nech si slobodne ide, kam chce, no kto nie je, nech sedí doma. Lebo, ak to takto ošetrené nebude, tak nastane opak – zvýhodňovaní budú nezaočkovaní ľudia.“

Vyjadrenie priniesol Denník N v rámci rozhovoru s podnikateľom Pavlom Jakubcom, ktorý sa stal jediným vlastníkom potravinárskej spoločnosti I.D.C. Holding vyrábajúcej najmä sladkosti vrátane známych Horaliek.

Na vyjadrenie reagovalo aj veľa bežných ľudí. Či už z radov očkovaných alebo neočkovaných. Ľudia čoraz viac vnímajú rozdeľovanie spoločnosti. Podobné vyjadrenia, ako vyplýva z početných komentárov a reakcií, ženú vodu na mlyn neznášanlivosti a rozdeľovaniu spoločnosti.

I.D.C. sa k situácii postavilo čelom

Prostredníctvom listu prinieslo informáciu, že pán Jakubec nechcel diskriminovať žiadnu časť obyvateľstva. Informáciu na hlavičkovom papieri I.D.C sme dostali do správy od našej čitateľky.

Čo dodať?

Doba, ktorú žijeme, nás všetkých preveruje.

Dôležité je ostávať človekom.

Martina Valachová

-redakcia-

 

Mohlo by vás zaujímať