Letné tábory pre deti a tínedžerov

Doprajte deťom a tínedžerom letný tábor. Po mesiacoch v online si zaslúžia stretnúť rovesníkov!

Tento rok je veľmi zvláštny. Zažili sme niečo, čo ešte nikdy nie, a už len veriť, že sa to nezopakuje. Sedieť doma bolo zo začiatku cool. Čím viac času ubiehalo, tým  viac nepríjemných sprievodných znakov to so sebou nieslo. Zvlášť pre deti a tínedžerov, ktoré potrebujú tráviť čas so svojimi rovesníkmi.

Ak chcete svoje deti potešiť a dopriať im pohodu, tak máte skvelú príležitosť. V lete sa môžu stretnúť (nielen) v Pohoďáku. Čo všetko je pripravené? Aj o tom som sa rozprávala s Pavlom Bobošíkom z cestovnej kancelárie CK Slniečko.

Pavol, moje deti na vašich táboroch a kempoch vyrástli. Čo ste pripravili na letnú sezónu?

Výber letných táborov je každoročne široký a pestrý, takže si v ňom vyberie určite každý klient. Samozrejmosťou sú akčné tábory, oddychové, dobrodružné, tábory so zvieratkami, športové či fantasy. Všetky letné tábory zvyknú byť spestrené aj o kvalitný fakultatívny výlet. Pri každom tábore sme výlet starostlivo vyberali tak, aby vyhovoval danej vekovej a záujmovej skupine.

Pre koho sú tábory určené? Pokiaľ viem, ani tínedžer sa u vás nudiť nebude.

Pre všetky deti. V ponuke máme detský tábor s programom prispôsobeným aj pre tie najmenšie detičky už od 5 rokov, resp. deti, ktoré idú prvýkrát mimo domova. Naopak, nechýba ani letný tábor pre tínedžerov do 17 rokov – „Pohoďák“. Samozrejmosťou je kvalitné technické zázemie, aj rôzne atrakcie pre deti, ako nafukovacia lezecká stena, paintball, airsoft, štvorkolky, bodyzorbing, kinball, vodný futbal a mnohé iné.

Letné tábory pre deti a tínedžerov 2020
Archív CK Slniečko

Z hľadiska bezpečnosti kvôli korone čakajú deti zvláštne a obmedzujúce opatrenia? Či bude to v pohode? 🙂

Novinkou bude pre nás vykonanie vstupného zdravotného filtra u detí nad rámec zákona (meranie teploty) a aj u ostatných účastníkov akcie. Súčasťou bude aj dezinfekčný prípravok s virucídnym účinkom na dezinfekciu rúk, umiestnený vo všetkých priestoroch hygienických zariadení, jedálne, kuchyne, ošetrovne, izolácie a v priestoroch určených na zhromažďovanie. Nosenie rúšok sa nebude vyžadovať vo vonkajších ani vnútorných priestoroch areálu/zariadenia, iba mimo neho, ak to bude situácia vyžadovať.

Kde presne sa letné tábory uskutočnia? Bude to iba Slovensko? 

Letné tábory pripravujeme v najkrajších slovenských lokalitách. Deti sa môžu tešiť na krásy Vysokých Tatier, Oravy, ale aj myjavských kopaníc či okolia Trenčína. Zahraničné tábory sme sa rozhodli tento rok neorganizovať, z dôvodu nákazy Covid 19. Na Slovensku je situácia veľmi priaznivá, takže nemáme dôvod na obmedzovanie.

Letné tábory pre deti a tínedžerov
Archív CK Slniečko

Ako a kde môžu rodičia prihlásiť svoje deti a koľko miest ešte máte voľných?

Miest je ešte dostatok, aj keď sa nám tábory pomaličky plnia. Najjednoduchší spôsob rezervácie letného tábora je cez webovú stránku www.ckslniecko.sk vyplnením objednávkového formulára, do konca júna so zálohou iba 1€.

Rozhovor pripravila: Martina Valachová

Korektúry: Katarína Málková

Máte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

Dámy, potrebujete si oddýchnuť? Už od 19.6.2020…

ZMENA TERMÍNU Víkendový Reštart Tela a Mysle | Wellness Hotel Kontakt

Mohlo by vás zaujímať