fbpx

Ubytovali by ste sa u Lexu, Bödöra či Kollára? V niektorých zariadeniach sa perú mená i peniaze. Ktovlastni.sk?

V zariadeniach cestovného ruchu časť „podnikateľov“ perie svoje peniaze i mená.

„Každý z nás má vo svojej peňaženke účinný nástroj, ako pri cestovaní či organizovaní podujatí podporiť tých, ktorí k majetkom prišli poctivo a k biznisu pristupujú zodpovedne.“ Píše sa vo výzve na portáli Startlab, kde práve prebieha zbierka na nové rozšírenie portálu ktovlastni.sk.

Kto vlastní zariadenia cestovného ruchu na Slovensku?

Za viacerými hotelmi a inými areálmi cestovného ruchu stoja oligarchovia a podnikatelia spájaní so škandálmi. Vďaka portálu KtoVlastni.sk si môže každý overiť informácie o majiteľoch už vyše 600 hotelov na Slovensku. Etické nakupovanie pri cestovaní zjavne oslovuje už aj slovenskú verejnosť.

Čo je cieľom rozšírenia projektu?

Tím ktovlastni.sk che rozšíriť okruh informácií o zariadeniach o nové areály – akvaparky a termálne kúpaliská, kúpele, lyžiarske strediská a golfové ihriská. Cieľom je zozbierať, analyzovať a na interaktívnej mape sprístupniť informácie o vlastníkoch týchto zariadení širokej verejnosti.

Aj vy sa môžete rozhodnúť…

Každý z nás má vo svojej peňaženke spoľahlivý účinný nástroj na podporu poctivého podnikania. Ak chcete podporiť tento projekt, všetky informácie a aj možnosť prispenia nájdete TU: KTOVLASTNI

-Infoservis-

Inšpirujte sa…

Mohlo by vás zaujímať