Kortikoidy priamo do žily? Renata ich odmietla. Vyliečila sa a lieky už nepotrebuje.

Kortikoidy priamo do žilyKortikoidy priamo do žily? Renata ich odmietla. Vyliečila sa a lieky už nepotrebuje.

Kortikoidy priamo do žily. Aj pred touto otázkou stála Renata pred časom. Robila som s ňou rozhovor a dnes ráno som si spomenula na niekotré aspekty, ktoré mi v rozhovore povedala. Pripravujeme pokračovanie rozhovoru pre ľudí, ktorí mali ďalšie otázky a rozhodla som sa, že týmto článkom pripomeniem náš prvý rozhovor.

Tradičná čínska medicína a stravovanie podľa 5 elementov

Kombinácia TČM a stravovania podľa 5 elementov pomohlo Renate k tomu, že sa zbavila celoživotnej choroby a ekzému. Dnes Renata Krchňavá pomáha aj ďalším ľuďom na ceste za zdravím a spokojnosťou. Som rada, že sa podelila o svoje poznatky.
Na svojom blogu píše: Vďaka mojim skúsenostiam a mnohoročnému štúdiu, pomáham ženám a deťom vyzdravieť, aby mohli žiť spokojný, slobodný a autentický život. Čo je to podľa Renaty autenticita a ako je dôležitá na ceste za zdravím? Aj to som sa jej v rozhovore pýtala.

Okruhy:

  • Renatka, keď sa človek na teba pozrie, tak si povie, že takto vyzerá zdravá žena. Čo presne ti bolo a aké lieky si brala?
  • Máš kvantum energie, ale nie vždy to tak bolo. Kedy prišiel ten zvrat uvedomenia, že veľa vecí je zle a chceš ich opraviť?
  • Ako si sa dostala k tradičnej čínskej medicíne a čo to vlastne je?
  • V rámci svojej premeny a cesty za zdravím sa venuješ stravovaniu podľa 5 elementov. Vysvetlime si to. Je to vhodné pre každého? Aj pre deti?
  • Dá sa teda vyliečiť len stravou? Čiže technicky vzaté? Alebo človek musí pracovať aj so svojou dušou?
  • Mali by ľudia prejavovať svoje emócie? A aký to má súvis so zdravím, ak ich neprejavujú?
  • Dnes je všade tlak na výkon. Ty si bývala perfekcionistka. Malo to vplyv na tvoj zdravotný stav. Ako môžu ľudia ten tlak na seba uvoľniť?

Baví vás to so mnou? 

Ďakujem za podporu a budem rada, ak sa pridáte. Informácie tu: PODPORA PODCASTU

Hlavné formy podpory: KO-FI : https://ko-fi.com/odznovapodcast

Platba na účet (pravidelná alebo jednorazová): SK45 8330 0000 0022 0165 1060. Do poznámky je treba uviesť, že ide o dar

Herohero.co/odznova

Ak chcete pozerať rozhovory bez reklamy a v predstihu, je to možné. Pridajte sa na www.herohero.co/odznova. Ako s to dá urobiť nájdete tu: LINK

Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať