Koncert Richarda Müllera v Galante sa ruší. Primátor mesta sprísnil opatrenia nad rámec platnej vyhlášky

Koncert Richarda Müllera v Galante zrušený Koncert Richarda Müllera v Galante zrušený. Primátor mesta sprísnil opatrenia nad rámec vyhlášky

Koná primátor mesta Galanta nad rámec vyhlášky? Usporiadatelia kultúrnych podujatí rušia termíny v Galante. Medzi ne patrí aj koncert Richarda Müllera.

Oznam manažmentu koncertu

Z dôvodu neprimeraného obmedzovania návštevníkov kultúrnych podujatí zo strany primátora mesta Galanta sme nutení koncert zrušiť. Ospravedlňujeme sa záujemcom o koncert za vzniknuté komplikácie. Manažment turné Leto 2021

Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V tomto emaili zákazníci taktiež obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí.

Takto vyzerala pôvodná pozvánka na koncert:

Richard Müller Leto ’21

Zažite jedinečný koncert Richarda Müllera pod holým nebom!

Legendárny spevák nútenú prestávku využil tvorivo. Po vydaní úspešného albumu pripravil koncertný program, ktorý v lete predstaví v amfiteátroch a na nádvoriach hradov. So skvelými muzikantmi odohrá najväčšie hity aj skladby z aktuálneho albumu Hodina medzi psom a vlkom v dvanástich mestách na Slovensku.

Kapacita v online predaji predpredaj.sk je obmedzená.

Cena v deň konania: 24,90 €

koniec správy

Informácie sme si potvrdili telefonicky aj u manažéra Juraja Kucháreka

Kontaktovala som manažéra Juraja Kucháreka, ktorý telefonicky potvrdil, že koncert v Galante sa naozaj ruší. Predaj lístkov sa po avizovaných opatreniach primátora, ktoré sú plne nad rámec aktuálne platnej vyhlášky (primátor požadoval predloženie negatívnych testov alebo potvrdenie o očkovaní pri vstupe), skoro úplne zastavil.

Je na mieste otázka, ako je možné robiť zásah do kultúrnych akcií, ktoré konečne nechávajú priestor prísť ľuďom aj na iné myšlienky, takýmto konaním primátora? A bude Galanta začiatkom ďalšieho podobného konania, ktorým sa budú inšpirovať aj ďalší?

Otázku na dôvod takéhoto konania posielame primátorovi mesta Galanta. Ihneď, ako získame odpoveď, budeme informovať o detailoch. Nateraz je definitívne koncert Richarda Müllera v Galante zrušený.

Pripravila: Martina Valachová

Zdroj foto: Instagram

Mohlo by vás zaujímať