Kniha pre deti v školskom veku - MačkoVtáky

Kniha pre deti v školskom veku – MačkoVtáky

Volám sa Petra Siažiková a prírode sa venujem od detstva. Z mojich pestrých zážitkov, ktoré zažívam so svojimi mačkami vznikla aj kniha MačkoVtáky. Je to moja prvá kniha, ale nenechajte sa tým odradiť. Bola napísaná od srdca a vložila som do nej príhody, ktoré sa naozaj stali. Hlavnými postavami sú mačky, ktoré sa majú naozaj tak skvelo, ako sa píše v knihe.

Vedľajšími, no nemenej dôležitými postavami je rodina zložená z malej Janky, veľkej Janky a Adriána. Rodinka býva  v dome, kde je veľa  lásky a priestoru pre nevšedné zážitky s mačacími hrdinami a ich príhodami s divo žijúcimi zvieratami. Sústredila som sa na živočíchy, ktoré môžete nájsť na našom peknom Slovensku.

Samozrejme, aby bola kniha pútavejšia, niektoré príbehy sú doplnené mojou fantáziou.

Je nutné podotknúť, že fakty o zvieratách zostávajú zachované. To znamená, že lietajúci hmyz chlpačka lieta prevažne od marca do mája, chrobák cifruša sa vyskytuje v hojnom počte a kocúr Macko bol naozaj nájdený na rušnej ulici pri billboarde ako mačiatko. Dnes je už z neho veľký a postarší kocúr, ktorý si žije ako v raji.

Kniha pre deti v školskom veku - MačkoVtáky
Kniha pre deti v školskom veku – MačkoVtáky

Kniha doplnená realistickými maľbami od Sylvie Pabst tvorí jedinečného sprievodcu pri potulkách prírodou.

Kniha MačkoVtáky je určená predovšetkým pre deti v školskom veku a bude vydaná z prostriedkov transparentnej zbierky, ktorá prebehne od 20. januára do 5.marca 2020.

Následne si budete môcť knihu objednať. Prispieť akoukoľvek čiastkou môžete aj vy. Sú pripravené aj darčeky! Napríklad v podobe omaľovánok podľa nádherných malieb z knihy. Pozrite si obrázky!

Kniha doplnená realistickými maľbami od Sylvie Pabst
Kniha doplnená realistickými maľbami od Sylvie Pabst

Podpor vydanie knihy aj ty. Získaj aj darčeky!
https://www.startlab.sk/projekty/1251-mackovtaky-kniha/

Sledujte sociálne siete a web stránku:
https://mackovtaky.sk/
https://www.facebook.com/mackovtaky.kniha
https://www.instagram.com/mackovtaky/
https://twitter.com/MVtaky

V tomto období počúvame z každej strany, aké je veľmi dôležité sa šetrne správať k prírode. Treba začať od seba. Niekedy stačí naozaj málo. MačkoVtáky sú pohladením pre dušu i poučným sprievodcom.

MačkoVtáky sú pohladením pre dušu i poučným sprievodcom
MačkoVtáky sú pohladením pre dušu i poučným sprievodcom

O zvieratách sa napísalo veľa kníh. Moja je jedinečná v tom, že ponúka príbehy, ktoré sa v prevažnej miere naozaj stali.

Petra Siažiková, autorka

Mohlo by vás zaujímať…

ZMENA TERMÍNU Víkendový Reštart Tela a Mysle | Wellness Hotel Kontakt

Mohlo by vás zaujímať