Kde vziať hodinu navyše, aby ste sa konečne vyspali?
Kde vziať hodinu navyše, aby ste sa konečne vyspali?

Kde vziať hodinu navyše, aby ste sa konečne vyspali? (podcast)

Čoraz viac ľudí je vyhorených a nevedia ako ďalej. Viktor Schiller sa dnes so mnou podelil o jeho novú metódu BASE, ktorá pomáha ľuďom nájsť rovnováhu v živote. Postupnými krokmi odhalíte, kde sú vaše rezervy a aj vďaka tomu si potom nájdete viacej času. A dozviete sa aj, kde vziať hodinu navyše, aby ste sa konečne vyspali…

Viktor sa už vyše dekády zaoberá skúmaním hraníc svojho tela a mysle kombináciou Wim Hof Method, taoistickej jógy, pôstov a pobytov v tme.

Absolvoval trojtýždňový pobyt v tme, päťtýždňový pôst, týžden suchého pôstu (bez akejkoľvek vody), zimné výstupy na vrcholky hôr v šortkách, ale aj pokus o Guinessov rekord v najdlhšom zotrvaní pred idúcim snežným delom.

Vypočujte si podcast a dozviete sa aj to, či môžete za pomoci Viktorovho programu zlepšiť svoj život, ak trpíte rôznymi zápalmi, oslabenou imunitou alebo dokonca Sklerózou Multiplex..

DÔLEŽITÉ!!!

ROZHOVORY môžete počúvať aj priamo tu. Stačí kliknúť na PLAY. ( ak počúvate na telefóne, v nastaveniach si zadajte Display a jas na vypnutie NIKDY – inak vám po pár sekundách nepôjde zvuk! Ideálne je byť na prehliadači CHROME (explorer niekedy nefunguje). Alebo si vypočujte v aplikáciách Spotify, GooglePodcast, Apple podcast…
Kontakt na Viktora: www.viktorschiller.com

Príjemné počúvanie.

Martina Valachová

P.S. Ak máte vo svojom okolí ľudí, ktorí by sa chceli zapojiť do programu a vyskúšať, ako si vylepšiť zdravie (chystá sa aj program špeciálne pre ľudí so Sklerózou Multiplex), prepošlite im tento podcast.

Mohlo by vás zaujímať