Gamblerky v Senci - autorské čítanie + autogramiáda

Gamblerky v Senci – autorské čítanie + autogramiáda

Skúsená novinárka a spisovateľka Monika Macháčková bude spovedať autorku knihy Gamblerky v príjemnom prostredí kaviarne Antikvariát v Senci. Tešiť sa môžete na autorské čítanie spojené s autogramiádou. Lístok si je potrebné zakúpiť online. Cena je 1,90 € a lístok zároveň slúži ako poukážka na kávičku alebo čaj. Počet miest je limitovaný!

„Veľmi sa teším z pozvania predstaviť knihu Gamblerky v Senci a preto vás, Senčania, všetkých pozývam na autorské čítanie spojené s autogramiádou. Prinesiem plný kufor kníh, takže každému sa ujde,“ hovorí Katarína Mayer.

Gamblerky prinášajú príbeh troch žien, ktoré žijú zdanlivo usporiadaný šťastný život. Svoju nespokojnosť s každodennosťou sa snažia riešiť tajnými výletmi do Vegas.

Každá žena má v sebe gamblerku.

Niekedy sa len nevinne hrá, niekedy gambluje, aby prežila.
Občas riskuje pod vplyvom okolnosti, občas v pude sebazáchovy. Často ide o oheň, ktorý tlie v každej z nás. Čo sa ale stane, keď sa vznieti?
Emma, Laura a Anna sú gamblerky. Rozhodnú sa pre dobrodružstvo s možnosťou obrovskej výhry. Veľká výhra však znamená aj riziko hlbokého pádu. Dokážu ochrániť seba aj svoje rodiny na úkor dobrodružstva alebo vďaka nemu?

Viac o knihe a o Katke sa dozviete na: www.katarinamayer.sk. Dokonca tam nájdete aj prvú kapitolu knihy.
Lístky si treba zakúpiť cez Tickpo

Mohlo by vás zaujímať…

Mohlo by vás zaujímať