fbpx

Farebné kabelky si môžete dovoliť nosiť aj po štyridsiatke

Farebné kabelky si môžete dovoliť nosiť aj po štyridsiatke

Kabelky sú súčasťou každého dňa ženy. Nezáleží na veľkosti kabelky, dôležité je, že každá žena zmestí do kabelky vždy to, čo potrebuje. Mladé dievčatá zvyknú nosiť kabelky najrôznejších farieb. S postupne narastajúcim vekom sa živá farebnosť postupne vytráca a nahrádza ju jednofarebnosť. Prečo? Je to škoda!

Nie je pravda, že farby patria len mladým. Farebné kúsky sú tu na to, aby boli všetkými nosené. Ak ste ako mladé mali rady farebné kúsky, no s pribúdajúcim vekom ste ich odložili, nič nie je stratené. Možno ste si už zvykli na formálnejšie farby. To opäť nie je problém. Farby môžete nájsť napríklad v kabelkách cez rameno. Stačí si len vybrať tú správnu farbu.

SVETLÉ KABELKY

  • Taká, ktorá sa hodí ku všetkému

Béžové kabelky majú jednu veľkú výhodu. Hodia sa skutočne ku všetkému. Ak by ste sa aj obliekli do tmavších konzervatívnejších farieb, vždy si môžete zbaliť všetky potrebné veci do béžovej kabelky, čím vynikne vaše oblečenie a aj samotná kabelka

  • Bledé odtiene na jar

Ak si trúfate, môžete si zvoliť pastelovú žltú alebo bledoružovú kabelku. Práve teraz na jarné obdobie sa farebné kabelky veľmi hodia. Výborným tipom je zladiť celý outfit do bielej farby a vziať si svetlú kabelku. Bude to vyzerať veľmi šik.

TMAVÉ KABELKY

  • Akýkoľvek odtieň hnedej

Nie nadarmo je obľúbená hnedá kabelka u strednej a staršej generácie. Hnedú kabelku môžete nosiť celoročne. Je len na vás či si vyberiete skôr orieškovo hnedú, alebo čokoládovo hnedú. Hnedé kabelky sú takými stálicami na trhu, že sa nemusíte obávať, že by o pár rokov neboli v móde.

  • Sýtočervená je stále obľúbená

Krásny odtieň červenej farby – žiarivá červená. Táto výrazná farba sa výborne hodí k dňom, kedy sa chcete cítiť žensky a sebavedomo. Je to farba kabelky na výnimočné udalosti. Červenú kabelku si môžete vziať na ples alebo oslavu či máte dvadsať alebo štyridsať rokov.

Zdroj obrázku: Cozy Home / Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať