Dom neďaleko Bratislavy za cenu bytu? Blahová je neobjavený raj s dostupnosťou 32 minút do Bratislavy.

Dom neďaleko Bratislavy za cenu bytu? Blahová je neobjavený raj s dostupnosťou 32 minút do Bratislavy.

Veľa ľudí túži po vlastnom dome. Hlavne, ak máte malé deti a chcete im dopriať čerstvý vzduch, voľnosť a bezpečie. Ak potrebujete pravidelne alebo nepravideľne chodiť do Bratislavy a máte auto,  tak o dome netreba snívať. Dom neďaleko Bratislavy za cenu bytu môžete vlastniť. Chcete sa okamžite presťahovať? 

Moderné bývanie na skok od Senca či Dunajskej stredy…

Domy s takouto dostupnosťou do Bratislavy sa ponúkajú bežne za cenu 279 000. Blahová je neobjavený raj. Nový dom môžete mať už od 179 900€. Blahová sa dá porovnať vzdialenosťou, napríklad, s Hrubou Boršou. Avšak takýto dom s takýmto pozemkom by vás v Hrubej Borši stál o rovných 100 000€ viac. Navyše, z Blahovej nie sú po rýchlostnej ceste R7 zápchy, aké bývajú zo Senca, keď idete smer Bratislava z Borše.

Dom neďaleko Bratislavy za cenu bytu

Čo všetko nové domy v Blahovej ponúkajú?

Všetky domy majú prípravu na krb a elektrickú predprípravu na alarm, klimatizáciu, vonkajšie osvetlenie a vonkajšie elektrické žalúzie. Obývačkové okno pre východ na terasu v prevedení HST portál (posuvné), ktoré sa nachádzajú v oboch prevedeniach, čiže aj štandard aj holodom.

K domu prislúchajú 2 parkovacie miesta.

Pozemok
Oplotený a zarovnaný pozemok v rozlohe od 231 m2 až 327 m2. (podľa toho, ktorý dom by vám najlepšie vyhovoval)

Inžinierske siete
Pitná voda bude zásobovaná novými prípojkami na verejný vodovod. Odpadové vody budú odvádzané do vlastných izolovaných žúmp. Každý rodinný dom je napojený na elektrickú energiu. Vykurovanie je riešené teplovodným podlahovým vykurovaním s tepelným čerpadlom BUDERUS.

Konštrukcia
Tehlový rodinný dom s monolitickým stropom, komínom SCHIEDEL, skladaným krovom a krytinou Terran Danubia Evo.

Použité izolácie a povrchové úpravy
Základy rodinného domu sú založené na izolácii penoskla v hrúbke 250 mm. Podlahovú izoláciu tvorí podlahový polystyrén EPS 150S 50mm. Rodinný dom je zateplený na obvodových stenách grafitovým polystyrénom 200 mm a na strope minerálnou vlnou ISOVER DOMO 320 mm.

Povrchovú úpravu stien v interiéri rodinného domu tvorí vápenno-cementová omietka od spoločnosti Baumit a biely náter umývateľnou maliarskou farbou JUB GOLD. V rámci podlahy je realizovaný cementový poter a hydroizolačnou vrstvou z modifikovaného asfaltového pásu.

Exteriérový dizajn domu tvorí silikónová samočistiaca omietka AQUABALANCE od spoločnosti WEBER.

Lokalita
Vďaka novej rýchlostnej ceste sa možno dostať veľmi rýchlo do hlavného mesta. Odmenou za bývanie v Blahovej pre vás bude ticho a pokoj.

Pozrite si aj video

Viac informácií – LINK

Pripravené v spolupráci so Stavinvestreality

Mohlo by vás zaujímať