fbpx
Denný letný tábor pre deti z Pezinka

Skvelý denný tábor pre deti z Pezinka a okolia

Denný letný tábor pre deti z Pezinka a okolia

Tento rok si deti neužili stretnutia s rovesníkmi a preto je možno viac ako inokedy na mieste vymyslieť im program tak, aby boli v lete s kamarátmi. Pre deti je socializácia veľmi potrebná. Pre ich psychiku, ale aj celkový zdravý vývoj. Aké sú aktuálne možnosti? Spýtala som sa Zdenky Bobálovej.

Zdenka, prečo denný letný tábor?

Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá. Predsa pre radosť. Dosť bolo počítačov, playstationov, prišiel čas na pohyb, zábavu a tvorivosť.  V dôsledku pandémie koronavírusu  máme za sebou zopár ťažkých mesiacov a deti sa učili z domu.

Rodičia sa síce výborne popasovali s touto situáciou, ale tiež im už môže dôjsť inšpirácia a okrem toho musia chodiť do práce. Deťom  chýba osobný kontakt so spolužiakmi a kamarátmi. V našom dennom tábore môžu získať  nových priateľov , ale hlavne veľa zážitkov.

Na čo všetko sa môžu deti tešiť?

Každý deň sa budeme zabávať, súťažiť, tvoriť, spoznávať , vzdelávať sa a hrať. Urobíme si táborový denník, do ktorého si každý deň zapíšeme, alebo nakreslíme  zážitky, zistíme aké rastliny rastú  v našom pezinskom zámockom parku, naučíme sa niečo o rôznych krajinách, pohľadáme poklad, zašportujeme si a veľa iných aktivít.

Okrem výletov do okolia ste pripravili aj niečo špeciálne?

Samozrejme, že máme aj niečo špeciálne, ale to nemôžem prezradiť, lebo potom to už nebude špeciálne J,  je veľké prekvapenie .

Aké sú termíny a kde sa môžu rodičia hlásiť?

Termíny sú každý týždeň, počas celých letných prázdnin v júli a v auguste, vždy od pondelka do piatku. Každé ráno  sa stretneme v sídle našej cestovnej agentúry CALYPSO travel od 07:30 hod – 08:30 hod a rodičia si môžu deti vyzdvihnúť poobede od 16:30 hod – 17:30 hod.

Rodičia môžu deti prihlásiť na telefónnom čísle : +421 905 546 373 alebo na mailovej adrese: calypsotravel@calypsotravel.sk

Denný letný tábor pre deti z Pezinka Denný letný tábor pre deti z Pezinka pozvánka

 

-red-

Mohlo by sa vám páčiť… A platí tu aj rekreačný poukaz…

ZMENA TERMÍNU Víkendový Reštart Tela a Mysle | Wellness Hotel Kontakt

Mohlo by vás zaujímať