fbpx
Darujte na Vianoce vtipný alebo ručne robený darček

Darujte na Vianoce vtipný alebo ručne robený darček

Niektorí z našich verných čitateľov sú zároveň tvorcami produktov, ktoré sa hodia (nielen ) na Vianoce ako darček. Preto sme sa rozhodli, že vám postupne prinesieme tipy, ktoré vám možno „zapasujú“ a urobia najkrajší sviatok roku skutočne výnimočný!

KURA HARABURA

Zora Puškáčová je hlava tvorivá. V ponuke má stovky vzorov a vtipných nápisov. Vybrali sme tri inšpirácie á la KURA HARABURA.

Ak potrebujete obdarovať rodičov, ktorí sa stali starými rodičmi, tak tu je séria pre BABKU aj DEDKA. Poteší , a zároveň vďaka takémuto tričku budete mať spomienku, ktorá bude pripomínať neopakujúce sa chvíle.

Budú to PRVÉ VIANOCE?

Keď sme pri tých prírastkoch v rodine…aj bábätko môže byť krásne ustrojené. Skvelý darček pre čerstvých rodičov.

Darujte na Vianoce vtipný alebo ručne robený darček

Niečo (nielen) pre NÁSŤ ročných, alebo stále veselých ľudí

Poznáte tie zaužívané pravdy: Toto je čistá psychiatria. Pomoc, zachovajte paniku. Alebo: Dajte mi Svätý pokoj…takéto heslá sa dobre vynímajú nielen na  -násťročných. A pobavia po celý rok, pretože skúste si predstaviť, že idete do školy na skúšku v tričku Čistá psychiatria. Alebo na daňový úrad…hm?

SRDCOM ROBENÉ

V dnešnej dobe žijeme v divokom tempe. Ale svitá na lepšie časy. Postupne si začíname uvedomovať, že takto to ďalej nejde. A tak napríklad Beata Pagáčová sa vrátila k tomu, čo robila už v detstve, len život a povinnosti to zatlačili do úzadia. Krásne ručne maľované výtvory sú nádherným darčekom.   Jedinečné diáre, vankúše, zástery, rifle, peňaženky, čokoľvek si spomeniete, všetko vám vyzdobí svojím autorským vzorom, inšpirovaným  ornamentom z okolia kopaníc pri Novom Meste nad Váhom.

PRE MANAŽÉRKY

Potrebujete obdarovať emancipovanú dámu, ktorá si asertívne buduje  svoju kariéru? Keď príde na poradu s takýmto diárom, všetci naokolo budú vedieť, že jej návrhy budú mať kus ľudskosti a srdca. A to je dnes viac ako potrebné a vítané!

Dnes je moderné byť ZERO WASTE.

Ak máte doma kúsky, ktoré sa už nenosia, lebo sú opozerané, tak Srdcom Robené má riešenie. Krásny vzor a obyčajné šaty či kabelka okamžite ožijú. A na takýto darček istotne obdarovaný nezabudne.

 

 

Darujte na Vianoce vtipný alebo ručne robený darček 3

Darujte na Vianoce vtipný alebo ručne robený darček

Inšpirovali sme vás? Tešíme sa. Sme radi, ak sa tvorba našich čitateľov stane súčasťou vašich životov. Takto to potom celé dáva zmysel.

Martina Valachová