fbpx
Dámy po 40-ke si zaslúžia čas pre seba

Dámy po 40-ke si zaslúžia čas pre seba!

Minulý víkend sme sa stretli už tretíkrát na našom Reštarte tela a mysle.

Tentokrát sme si vybrali znamenitý hotel Kontakt so super wellness a k spolupráci som prizvala naše overené lektorky Nelu Sullens a Elenu Bernátovú, ktoré sa postarali o vynikajúci program a venovali sa nielen strave, ale aj pohybu.

Po 40-ke sa často ozýva chrbát, niekedy sa lepia kilá, inokedy potrebujeme nabrať odvahu začať na sebe pracovať. Je to normálne. Po rokoch, kedy sme venovali čas a energiu najmä našim najbližším prichádza čas, ktorý chceme venovať konečne aj sebe. Sebecky. Veď ide o nás. O naše zdravie a pohodu. A šťastná a spokojná žena vie podporiť celú rodinu.

Hosťujúcou lektorkou bola Mária Pitoňák – precvičili sme si svaly tváre a venovali sme sa nielen tvárovej gymnastike, ale aj kvalitnej starostlivosti o pleť s kozmetickou značkou Mary Kay.

Dámy po 40-ke si zaslúžia čas pre seba

Dámy dostali aj pozornosť od našich partnerov.  Mary Kay vyzbrojila všetky dámy krásnymi odtieňmi rúžov,  Gentle Day dodala hygienické potreby najvyššej kvality.  Powerlogy sa postaralo o kvalitné, ale zdravé maškrty. O pitný režim sa už tradične postarala značka Divas drink.

Reštart tela a mysle

Tu je naša zostava na víkendovom Reštart pobyte tela a mysle. Zdravšie žiť, lepšie sa o seba starať a byť v plnej sile a forme si vyžaduje osvojiť si zmenu návykov a myslenia.

Dámy po 40-ke si zaslúžia čas pre seba

Nela Sullens hovorí: 

„Často sa to ľahšie povie, ako urobí. Nie je to mnohokrát ľahká úloha. Niekdy potrebujeme nakopnúť, inokedy niečo pochopiť a prepojiť, alebo mať konečne odbornú a duševnú podporu a nebyť na to sama.  Niekedy je dôležité uveriť, že sa to naozaj dá a to v každom veku. A áno aj TEBE.

Preto už druhý rok s Magazínom 40plus.sk absolvujem ako trénerka a lektorka spoločné víkendové pobyty. Majú u žien skvelú odozvu a zámer je, okrem dopriania si kvalitného relaxu, aby sa naozaj v životoch nás všetkých pohlo niečo, čo nás posunie správnym smerom. Pridaj sa k nám, ďalší chystáme na jeseň. Dámy po 40-ke si zaslúžia čas pre seba.“

Pripravila: Martina Valachová

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová