Crossbody kabelka: Objavte najviac trendy modely a kombinácie

Crossbody kabelka: Objavte najviac trendy modely a kombinácie

Nie je to tak dávno, čo sa do módy vrátili malé šikovné tašky, ktoré si vďaka praktickým popruhom môžete prehodiť cez plece. Crossbody kabelka – módny hit nadchádzajúcej sezóny, predstavuje skvelú voľbu k športovému aj elegantnejšiemu outfitu. Pripravte sa na teplejšie dni kúskom, ktorý osvieži váš aktuálny šatník!

Hľadáte ideálnu kabelku?

Akoby ste ju našli. Crossbody kabelky sú ideálnym spoločníkom na pracovné stretnutie, na večerné rande s partnerom aj na takzvané „vybavovačky“ v meste. Milujeme basic kúsky, preto sa z návratu crossbody kabeliek na módne móla a do ulíc nesmierne tešíme.

Disponujú mnohými výhodami, z ktorých najväčšia je praktickosť. Vďaka tomu, že svoje najnutnejšie veci ako telefón, kľúče či rúž uložíte do malej a ľahkej kabelky získate prázdne ruky. Vedeli ste, že to bol jeden z hlavných zámerov pôvodného dizajnu crossbody kabeliek, ktorý pochádzal z 1. polovice 20. storočia? Patrili poštovným doručovateľom a boli o poznanie väčšie ako tie dnešné, svoj účel však spĺňajú poctivo doteraz.

Vďaka svojej menšej veľkosti vás nútia so sebou nosiť len to najnutnejšie, čo sa v okamihu hľadania zvoniaceho telefónu alebo vlhčenej utierky na detskom ihrisku stáva obrovskou výhodou. Netrúfame si povedať, čo všetko so sebou máte nosiť, jedno však vieme. Minimalizmus sa opláca aj v tejto sfére.

Váha kabelky je rovnomerne rozložená po celom tele. Teda aj v prípade, že ju máte na sebe počas celého dňa alebo cez náročné hodiny chodenia po meste, úradoch či lekároch, nebudete ju pociťovať ako veľkú záťaž na jednom pleci. Ak by takáto situácia predsa len nastala, nie je nič ľahšie ako si remienok crossbody kabelky prehodiť na druhé plece.

Ktoré modely sú najviac trendy?

Bez ohľadu na to, aké je ročné obdobie alebo aká udalosť sa pred vami nachádza v kalendári, na každú príležitosť existuje perfektná crossbody kabelka. Nákupná horúčka vás môže chytiť hocikedy počas dňa, noci či sviatku. Na internete nájdete stovky crossbody kabeliek, ktoré vás absolútne očaria.

Medzi najobľúbenejšie modely patria v roku 2023 crossbody kabelky s odnímateľnými popruhmi cez rameno, kúsky vo výrazných pastelových farbách, tašky s retiazkovým remienkom či výrazným vzorom farebných kvetov a ikoniek. Krok vedľa neurobíte ani vtedy, ak zvolíte model crossbody kabelky s výraznou značkou, nápisom módneho domu, keďže tento trend opäť výrazne postúpil do popredia. Medzi top modely sa radia aj tie, ktoré boli vyrobené bez násilia, ideálne vegánskym a klimaticky neutrálnym spôsobom.

Ako ich najlepšie kombinovať?

  • Nebojte sa farieb – prichádza teplo a s ním aj farby, ktoré zaplavia slnečné Pridajte sa k nim, farby sa hodia ženám v každom veku. Nebojte sa experimentovať a dopriať si kúsok, ktorý rozžiari aj ten najfádnejší outfit.
  • Mix štýlov vám svedčí – aj keď sa hodia prakticky ku všetkému, crossbody kabelky vyzerajú najlepšie vuvoľnenom štýle obliekania. Pokojne ju zaraďte do športovo-elegantného šatníka, výborne bude vyzerať aj s letnými šatami či elegantnými nohavicami.
  • Vyberajte podľa obľúbenej značky– v ponuke e-shopu sk nájdete stovky dizajnových crossbody kabeliek v tých najprestížnejších módnych značkách. Pozrite sa, či medzi nimi nájdete aj svoju srdcovku a nebojte sa doplniť svoju zbierku o praktickú, krásnu a módnu crossbody kabelku ešte dnes!

Zdroj foto 1: Ann Haritonenko / shutterstock.com

Zdroj foto 2: vlastné / answear.sk

-Infoservis-

Mohlo by vás zaujímať