fbpx

Vydrží vláda pod vedením Eduarda Hegera? Toto hovoria čísla. A nie je to 1. apríl!

Čo hovoria čísla? Čo môžeme od nového premiéra očakávať?

Foto: Milan Lahučký

Prvý apríl bol v období socializmu dňom bláznov.

Po Nežnej revolúcii sa na tento „sviatok“ nejako pozabudlo. Dnes je opäť 1. apríl – Deň, ktorý pre Slovensko znamená veľmi veľa. Máme vymenovanú novú vládu, ktorú povedie silný a vyrovnaný muž Eduard Heger nar. 3. 5. 1976.

Čo môžeme od nového premiéra očakávať?

Jeho dátum narodenia hovorí o vnútornej vyrovnanosti. Je to človek, ktorý si verí, je sebaistý, neprežíva vnútorné napätie, ľahko a pohotovo sa rozhoduje. Je presvedčený, že jeho konanie je správne. Navonok pôsobí vyrovnane, harmonicky a presvedčivo. Nemá rád intrigy a klamstvo.  Dokáže si získať rešpekt, pozornosť a priazeň verejnosti. Vo svojom prejave je jasný a stručný, nemá rád zbytočné reči a odklonenie od témy. Jeho silnou stránkou je vytrvalosť, ktorá mu dáva silu, odvahu, húževnatosť a cieľavedomosť. Keď si niečo  zaumieni, tak svoj cieľ aj dosiahne.

Slovensko v roku 2021 dostalo možnosť výberu a voľby, ktorým smerom sa bude uberať, ale aj možnosť napredovať cez ľudské hodnoty.

Otvárajú sa nám úplne nové príležitosti smerovania. Potrebujeme získať vnútornú koncentráciu, aby sme dosiahli vonkajšie aktivity. Prechádzame cyklom karmických úloh a odpracovaním chýb, ktoré vznikli v minulosti ( za posledných 6 rokov). Všetko sa potrebuje teraz prečistiť. Veci ktoré majú ostať ostanú, veci, ktoré sú pre nás nepotrebné, končia. Pôsobia tu sily, ktoré prehodnocujú, nakoľko sme dané úlohy zvládli. Toto obdobie prinesie prospech a blaho.

Všetko nekorektné bude vyčistené.

Marec bol  pre Slovensko spúšťač nových začiatkov a hľadania nového smeru. Apríl nám pomôže veci a situácie naladiť. A v máji sa začne koleso šťastia roztáčať.

Dátum 1. 4.2021, keď bola vymenovaná vláda v kombinácii s dátumom narodenia Eduarda Hegera vytvára z hľadiska numerológie rovnováhu. A zároveň  prináša veľa nových nečakaných príležitostí a šancu začať správne a systematicky. Úlohou znovuzrodenej vlády je vytvoriť rovnováhu, poskytnúť niečo nové, cenné a obohacujúce pre systém, ale aj pre spoločnosť. Ľudia si určia, čo potrebujú, čo sa ujme a čo si zaslúžia.

Je na členoch obnovenej vlády, aby šance, ktoré sú im ponúknuté silou a energiou zoskupenia čísel z dátumu ich nového menovania, prijali. Aby využili ich silu a vedeli ju  zúročiť v prospech svojich voličov a celého národa.

Katarína Čičmancová

Autorka je numerologička

FB   https://www.facebook.com/numero.sk

Mohlo by vás zaujímať…

 

Koľko mesiacov ešte budeme doma kvôli korone a skrachuje ekonomika? Toto hovoria čísla…

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová