fbpx
Čo je to galvanická žehlička

Súťaž o GALVANICKÚ ŽEHLIČKU v hodnote 139€. Vyhrajte ju a vyživujte svoju pleť do krásy!

Súťaž o GALVANICKÚ ŽEHLIČKU v hodnote 139€

Milé dámy, ale aj páni!

Pripravili sme pre vás súťaž s partnerom HYLURON.SK. Hrať budeme o galvanickú žehličku, ktorá sa zíde každému, kto si potrebuje strážiť svoj svieži vzhľad. A áno, preto píšeme v úvode, aj páni (prípadne, ak vyhráte, máte skvelý darček pre partnerku – napríklad aj k MDŽ!).

Prečo by ste sa mohli zaujímať o to, čo je to galvanická žehlička?

Galvanický prúd je jednosmerný prúd a používa sa na stimuláciu kožných buniek, zjemnenie pokožky, „vpichovanie“ resp. penetrovanie účinných látok (kyseliny hyalurónovej) hlbšie do vrstiev pokožky, čo umožní kyseline hyalurónovej rozvinúť svoj objem naprieč tkanivami, čím sa zjemnia vrásky a linky. Galvanický prúd nespôsobuje kontrakciu svalov.

Naša pleť si užila niekoľko mesiacov nosenia rúšok a ešte nie je koniec.

Poďte skúsiť šťastie a zapojte sa do súťaže! – Výhercu vyžrebujeme 06.03.2021

Súťaž je ukončená

Ak sa chcete dozvedieť o galvanickej žehličke viac, tu sú ďalšie informácie.

Čo je ultrazvuková funkcia?

Kmity hlavice produkujú ultrazvukové vlny, ktoré spôsobujú mikro kompresie a dekompresie bunkových stien, čím sa zlepšuje detoxikácia buniek a zvyšuje sa prietok krvi v okolí buniek. Tento efekt napomáha fibroblastom pri omladzovaní pokožky a zvyšovaní produkcie kolagénu. Niekoľko miliónov kmitov za sekundu je dokonalá mikromasáž, ktorá taktiež napomáha odstráneniu odpadu z buniek a z tkaniva ošetrovanej pokožky.

Čo je fotónová funkcia?

Ak chcete pokožku energizovať, zvýšiť produkciu ATP v  bunkách a  zlepšiť mikrocirkuláciu krvi, používajte červené svetlo. Žlté svetlo slúži na urýchlenie hojenia rán, zvýšenie produkcie kolagénu, lepšiu hydratáciu pokožky a zlepšenie celkového zdravia pokožky.

Zvýšením prietoku krvi v pokožke dochádza tiež k zníženiu jej začervenania. Vďaka žltému LED svetlu bude vaša pokožka zdravšia a žiarivejšia. Zelené svetlo sa používa spolu s galvanoterapiou na elimináciu pigmentových škvŕn.

Modré svetlo má dezinfekčné účinky a je schopné likvidovať baktérie a plesne na pokožke. Striedanie modrého a červeného svetla je vhodné použiť pri akné, postupné striedanie všetkých farieb je vhodné pre ožarovanie rán na pokožke.

VÝBER SPRÁVNEJ KOZMETIKY POD ŽEHLIČKU

Kyselinu hyalurónovú máme všetci prirodzene vo svojom tele. Ale čím sme starší, tým jej obsah klesá a je potrebné ju dopĺňať zvonku. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá na seba dokáže naviazať vodu a  to až tisícnásobok svojej vlastnej hmotnosti.

Čo je to galvanická žehlička
Na obrázku vidíte rôzne veľkosti molekúl kyseliny hyalurónovej a ako prenikajú tkanivami. Veľké molekuly zostávajú na povrchu, menšie prenikajú do hlbších vrstiev pokožky.

Výrobcovia pridávajú hyalurónový prášok do najrôznejších kozmetických prípravkov. Devee a Wellmaxx garantujú, že používajú hyalurónový prášok v stonásobnej koncentrácii (hundredfold concentrate powder).

Úlohou žehličky na pleť je zapracovanie kyseliny hyalurónovej do hlbších vrstiev pokožky.

Zaujali sme vás? Teraz, keď už viete, čo je to galvanická žehlička, môžete si zistiť viac informácií aj o ďalších produktoch Nájdete ich tu: www.hyaluron.sk

Pripravila: Redakcia

Mohlo by vás zaujímať