fbpx

Čo darovať svojmu starému otcovi k sviatkuČo darovať svojmu starému otcovi k sviatku?

Vymyslieť darček pre starších ľudí a seniorov môže byť niekedy ťažké. Moderné veci a technológie im nič nehovoria a častokrát im stačí pár kúskov oblečenia a vystačia si na celý rok. Mnohí z nich ani nemajú darčeky príliš v láske, pretože im prídu zbytočné. Čo kúpiť svojmu starému otcovi, ktorý tvrdí, že nič nepotrebuje a všetko má? S nami niečo vymyslíte.

Vybrať darček pre niekoho, kto nič nechce je náročné a častokrát sme kvôli tomu niekoľko dní v strese. Preto tipov na darčeky nie je nikdy dosť. Tu je niekoľko z nich:

·        Skladací stolík

Skladací stolík je veľmi praktická vec, ktorá sa dá využiť v mnohých smeroch. Či už váš starý otec sedí pred televízorom v obývačke alebo leží v posteli vo svojej izbe, skladací stolík určite využije. Môže mať na ňom položené napríklad jedlo, lieky alebo notebook, ak na niečom pracuje. Tiež tam môže mať položenú rozčítanú knihu alebo iné veci, ktoré by bolo dobré, keby nestratil.

·        Organizér na oblečenie

Ak máte starého otca, ktorý si potrpí na poriadok, a to najmä vo svojich veciach, tak možno práve organizér na oblečenie mu spraví radosť. Organizér sa dá využiť na uloženie košieľ, tričiek alebo iného oblečenia. Vďaka uloženým veciam bude mať vždy prehľad o tom, čo si môže obliecť.

·        Lupa

Možno aj váš starý otec rád lúšti krížovky. Aj keď má okuliare, tak mu malé písmenká robia problém. Skúste mu preto kúpiť lupu. A nielen tak hocijakú. Kúpte lupu s LED svetlom pre ešte lepší obraz. Či už lúšti krížovky alebo číta knihy, lupa ho určite príjemne prekvapí.

·        Ponožky

Niet nad slovenskú darčekovú klasiku. Ponožiek nikdy nie je dosť. V dnešnej dobe farebných ponožiek máte skutočne na výber. Svojmu starému otcovi môžete kúpiť ponožky s jeho obľúbeným športom, jedlom alebo inou tematikou.

Aj nám kupovanie darčekov pre mužov dá niekedy zabrať, určite to za to stojí!

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com

-Infoservis-

Mohlo by vás zaujímať