Chlorela a zelený jačmeň – prečo ich konzumovať? Čo zaberá očkovaným a ľuďom čo prekonali koronu?

Chlorela a zelený jačmeň - prečo ich konzumovať Čo zaberá očkovaným a ľuďom čo prekonali koronuChlorela a zelený jačmeň – prečo ich konzumovať? Čo zaberá očkovaným a ľuďom čo prekonali koronu?

Pred časom ma oslovila Lívia Dvorská s otázkou, ako by mohla pripravovať podcast. Mnohé už vedela, ale snažila som sa jej poradiť tak, aby vedela pripravovať obsah, ktorý bude pútavý. Podcast nazvala VLASTNÁ CESTA. Hneď druhý diel ma zaujal, pretože Lívia si pozvala biologičku Mariku Murinovú. Rozprávali sa o zelených potravinách. Teda aj o jačmeni a chlorele. Chlorela a zelený jačmeň – prečo ich konzumovať?

Skúsenosti so zelenými potravinami…

Možno aj vy ste mali zlú skúsenosť. Ja som sa napríklad z jačmeňu aj chlorely pozvracala. Čo som urobila? Zahodila som tieto zelené potraviny s tým, že mne to škodí. Nechcela som to už ani vidieť. Marika ale odpovedala v podcaste na veľa mojich otázok a odpovedala aj na niektoré mýty o zelených potravinách.

Po očkovaní či korone…

V podcaste sa dotkli aj toho, s čím najčastejšie za Marikou ľudia chodia. Veľa ľudí hľadá u Mariky riešenia na vylepšenie zdravotného stavu aj po očkovaní či po prekonanom covide. Verím, že ak hľadáte informácie o tom, ako detoxikovať svoje telo, tento podcast bude vhodný aj pre vás. Marika k svojej VLASTNEJ CESTE prišla kvôli tomu, že mala ťažké zdravotné komplikácie a klasická medicína jej nevedela pomôcť.

Rozhovor si môžete vypočuť aj priamo tu…

Lívia zdieľa svoje relácie na podcastových platformách, ale nájdete ju aj na YouTube. Síce len ako zvukový podcast, ale podľa mňa to neprekáža. Aj tak väčšinou človek pri počúvaní podcastu varí či upratuje…

Pripravila: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať